Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek milyen vágy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek milyen vágy álmaaitok vannak a szexben? Mi indít be?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk a párommal. Nem mondanám rossznak a szexuális életünket, de szeretném, ha nem laposodna el,mert kicsit ritkult heti 1 2 alkalomra a szexuális életünk a párommal.. Minden érdekel, hogy milyen vagyaitok vannak.. A legbensosegesebbek, amiket nem mérték kimomdani, de vannak.. Pl a páromat izgatja ha élvezés előtt masszírozóm az anuszat.. Vagy szeret popsi a élvezni.. Hasonlók érdekelnének.. Vagy mi indít be, nap közben, amitől este alig várod, hogy együtt legyetek a pártokkal.. Szóval tippeket várok :) bármi jöhet, nyitott vagyok, kivéve a 3 as sex.

2018. júl. 4. 15:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az én álmom az, hogy délután ruha nélkül szexeljek napfénynél. Nem vicc! Nálunk kizárólag este, takaró alatt, egy pózban, max 10 perc, semmi extra. Mindez egy hónapban kizárólag 1X.

Szóval én már szeretnék látni egy meztelen női testet, mert még nem láttam.


Nem trollkodom, nem hülyéskedem!


42/f

2018. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
💏
2018. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy nem trollkodsz, mert én is ezt éltem át sokáig. Csak ezzel az a baj, hogy egy idő után a másikban is gátlásokat szül ez
2018. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a kicsit erotikusan vadabb dolgokat szeretem. Amikor kicsit jobban elkapom a nőt, megszorongatom, csavargatom, és csattogósan megdugom a finom kis punciját, vagy épp a popsiját.. :))) 32F
2018. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!