Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szex? 18/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex? 18/L

Figyelt kérdés
Barátom szeretné ha a fenekembe tenné. A kérdésem az hogy milyen előkészület kell ehhez ? Mi az a beöntés ? Hogyan mossam meg magam ? Veszélyei mik ? Előre is köszönöm az éretlmes válaszokat!😊

2018. jún. 26. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Első lépés az hogy krémezett - babaolajos ujjal betegye ujjaza a nyílást , azért hogy élvezed e . Aztán fokozatosan több ujjal izgasson . Ha kitágulsz és oké neked akkor a síkos műszert beteheti . De ha neked nem klassz sehogy meg 26 hosszú 7 cm átmérővel a spajszer akkor kakukk .
2018. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Ne csinalj beontest. Több problémát okoz mint előnyt.


Neked elég ha időben kikakilod magad.


Sok sikosito (nem vizes alapu!!) és fokozatosság. Ez a ket kulcsszó

2018. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

A veszélyei:


fájdalom, végbélrepedés, bevérzés, záróizom meglazulásának következtében hosszabb távú tágítás után bekakilás, székletvisszatartási problémák stb.


Azt elhiszem, hogy a barátod nagyon a fenekedbe akarja tolni a dákóját, hiszen ott jó szűk neki a lyuk és élvezkedni tud, de ha jót akarsz magadnak, akkor nem engeded meg az anált senkinek...!

2018. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 orton ***** válasza:
0%
Vagy akár kipróbálhat bármit, amit ő szeretne, ha ő is vágyik rá. Nem?
2018. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Tök sok ideig paráztam ezen a dolgon, de igazából semmitől nem kell félni. kakilok egyet, és 2-3 órára rá már mehet is a dolog, az pont egy olyan idő, amikor a természetes tisztulás belül végbe megy, meg még nem is termelődik(ha ezt lehet így mondani) új végtermék. Eleinte nagyon sok sikosítóval csináltuk, és mindig kaptam egy előtte egy finom masszázst, meg gyertyák.. szóval az a lényeg, hogy teljesen ellazulj, mert azok ott az egyik legerősebb izmaink. Aztán ahogy előttem is írták, fokozatosan újjazott, és végül betette, de sok alkalommal csak lassan csináltuk, meg csak félig rakta be. De mostmár, hogy bejáratott hely, csak kapok egy kis nyalást oda, vagy nyálat, és beteszi, és ugyanolyan jó, csak hozzákellett szoknom. Viszont azt szeretném kiemelni, hogy az exemmel többször is próbálkoztunk és mindig sírás lett a vége, mert még soha nem csinálta ő se. Viszont a mostani párom nagyon tapsztalt a popo dolgokban, és hát azt kell mondjam, ég és föld a kettő. Szóval biztos van olyan lány aki nem szereti, de az biztosan azért nem szereti mert még nem csinálták jól neki.. másfél év után már különböző pózokban is kipróbáltuk, és az volt a legjobb döntés, mert részemről akkora volt az élvezet, hogy le sem tudom írni :D Megy a drukk!
2018. jún. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Az előző vagyok.

A mosakodásra előtte semmivel nem figyelek jobban mint egy átlagos fürdésnél, mert ugyanúgy megmosod magad ott, én nem nyúlok be, csak az aktus után, vagy ha esetleg beleélvez, akkor azért alaposabban kimosom ott. De mondom, semmi extra nincs semmiben :) Ja, eleinte azt mondtam csak gumival mehet a dolog, de mivel mind a ketten utáljuk a gumit, már az első alkalommal lekerült róla. Ezt is nektek kell eldöntenetek hogy hogy álltok az ilyen dolgokhoz :)

2018. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 orton ***** válasza:
Miért mosod ki ha a pasid beléd élvez? :O
2018. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!