Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor lesz végre elfogadott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz végre elfogadott dolog az oda-vissza anális szex?

Figyelt kérdés

Én pl szeretem oda-vissza csinálni, azonban nagyon nehéz megfelelő női partnert találni hozzá.


Eleve ha análról van szó, jön a gyűlölet és a sok frusztráció, ami már önmagában borzasztó dolog!

Ugye beskatulyázzák az embert miszerint látens meleg.. csak nem elég férfis. Holott az anális szex egy plusz opció az élvezetek tárházának bővítésére, a nőknél rengeteg idegvégződés található a férfiaknak pedig ott van a prosztata, a szerepcsere izgalmáról már nem is beszélve (:


Mikor érik már meg végre a társadalom az elfogadásra? Mikor tudják majd végre semlegesen kezelni az anál kérdést azok is akik nem élnek vele? Hiszen nyilvánvaló, hogy vannak akiket ez nem izgat, de a fenekelés vagy a hajhúzás sem izgató minden egyes ember számára, azt mégsem támadják ilyen hevesen..



2018. jún. 15. 15:07
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*vagy csak nem elég férfias/férfiatlan dolog bocsi, belejavított az autokorrekt :D
2018. jún. 15. 15:09
 2/26 anonim ***** válasza:
60%

Mikor érik meg a társadalom az elfogadásra?

Te hol élsz, miről beszélsz?

Próbáltad volna meg ezt a kérdést felvetni ~70 évvel ezelőtt...

Mentél volna a koncentrációs táborba.

Szerinted ma nem elég elfogadó a világ?

Rossz életed lehet.

Sajnáljalak?

2018. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
59%
Hát akkor nekem valami nem stimmel a hátsómmal mert egyáltalán nem izgat, még az se ha nyalják. De mint mondtad nem minden ember egyforma. Vannak lányok akiket izgat vannak akiket nem.
2018. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
Próbálkozz a fiukkal, ott a helyed.
2018. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

Én például nem leszek olyan. Az én hátsóm hagyja békén a csajszi. Nekem elég ha a a punci, a farok és a száj találkozik. Szóval orál mehet oda vissza, valamint szex, de egymás ánuszát hagyjuk békén!


Te meg dugasd magad azzal aki szintén szereti. :)


U.I.: Az orál sem elfogadott mindenki részéről, szóval ne várd...

2018. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%
Ha megtudnám hogy a közelemben laksz, elköltöznék Ausztráliába, ez annyira undorító.
2018. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%

Oké, ha te azt szereted, hogy valaki seggbe durrant.

Neked ott a prosztata. De egy nőnek van erre alkalmas bemeneti nyílása, ami sokkal kevésbé undorító és még kevésbé fájdalmas.

Véleményem szerint 100 nőből talán 1, aki valóban élvezi.

A többi meg megteszi a pasija kedvéért.

Ha ennyire bejön az anál, miért nem állsz át a másik oldalra, a fiúk közé? Ott teljesen elfogadott.

2018. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Téged miért zavar, ha mások látens melegnek tartják azt, aki szereti a fenekébe? Nem mindegy mások mit gondolnak?

Elég ha te szereted és a partnered - nem kell több.

2018. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Na pont erre gondoltam amikor frusztrációról és gyűlöletről írtam.


Azért nem állok át a pasik oldalára mert a férfi test nem vonz, de még a lüktető farok sem. Az viszont igen, hogy egy nő izgat egy műfarokkal. Nem rétem ebben mi a felfoghatatlan.. és miért kell ezt kifordítani.


Egyébként attól mert 70 éve "elmaradott/agresszív" volt az átlag az még nem hatalmaz fel téged, hogy te a jelenben elutasító legyél.. a tolerancia nem attól tolerancia, hogy reklámozzuk, hanem attól hogy annak szellemében élünk, hogy nem tiprunk el másokat.

2018. jún. 15. 15:35
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

... ha tetszik, csináld, miért kell az hogy mások elfogadják?

Én azt szeretem, ha a pasi engem dönget de csak punciba... sajnálom, de teljesen férfiatlan lenne, ha mögé kellene kullognom egy felcsatolhatóssal és kőkeményen megcsinálni, vagy ha ő ülne bele a gumi brébe :D

És nem, nem vagyok prűd, volt részem leszbikus, hármas kalandban, análban is, az pl nem volt rossz, de nem okozott maradandó élményt, így nem vágyom rá, idegvégződések ide-oda, az én fenekembe ne pakoljon többé senki se semmit.

2018. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!