Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor lesz végre elfogadott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz végre elfogadott dolog az oda-vissza anális szex?

Figyelt kérdés

Én pl szeretem oda-vissza csinálni, azonban nagyon nehéz megfelelő női partnert találni hozzá.


Eleve ha análról van szó, jön a gyűlölet és a sok frusztráció, ami már önmagában borzasztó dolog!

Ugye beskatulyázzák az embert miszerint látens meleg.. csak nem elég férfis. Holott az anális szex egy plusz opció az élvezetek tárházának bővítésére, a nőknél rengeteg idegvégződés található a férfiaknak pedig ott van a prosztata, a szerepcsere izgalmáról már nem is beszélve (:


Mikor érik már meg végre a társadalom az elfogadásra? Mikor tudják majd végre semlegesen kezelni az anál kérdést azok is akik nem élnek vele? Hiszen nyilvánvaló, hogy vannak akiket ez nem izgat, de a fenekelés vagy a hajhúzás sem izgató minden egyes ember számára, azt mégsem támadják ilyen hevesen..



2018. jún. 15. 15:07
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

hmm.

jó ötlet. jó ötlet! :D


pacsi!

2018. jún. 15. 17:37
 22/26 anonim ***** válasza:
9%

Ha még járnék buliba, akkor tuti én is csináltatnék :D

...de hát évek óta párkapcsolatban élek, így nálam ez nem játszik. Legalább másnak jó legyen (legalábbis, ha beválik a póló).

2018. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
lényeg, hogy kreativitásból nincs hiány;)
2018. jún. 15. 17:44
 24/26 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy elfogadott. Azoknak, akik elfogadják. Akik hevesen támadják, azokat nyilvánvalóan nem izgatja. A heves támadás nem akadályozza meg azokat, akik gyakorolják, nem igazán értem, miért zavar az ellenvélemény.

Vagy azt gondolod, ha nem lennének ellenvélemények, akkor könnyebb lenne rávenni azt is, aki nem élvezi, vagy akit nem izgat? A pisi-kakiszex is ugyanígy megosztja az embereket (sőt!), annak az érdekében is agitálsz?

2018. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Ziwi válasza:
23%
Nem kell senkit elítélni csak mert szegény identitászavarban szenved. Ha neked jól esik csináljad. Ha meg nem találsz hozzá női partnert akkor csak kend be a feneked nutellaval, terdelj le és hívj be egy kutyát 😂😂
2019. márc. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Engem is jobban izgat az anál.
2022. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!