Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek milyen vágy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek milyen vágy álmaaitok vannak a szexben? Mi indít be?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk a párommal. Nem mondanám rossznak a szexuális életünket, de szeretném, ha nem laposodna el,mert kicsit ritkult heti 1 2 alkalomra a szexuális életünk a párommal.. Minden érdekel, hogy milyen vagyaitok vannak.. A legbensosegesebbek, amiket nem mérték kimomdani, de vannak.. Pl a páromat izgatja ha élvezés előtt masszírozóm az anuszat.. Vagy szeret popsi a élvezni.. Hasonlók érdekelnének.. Vagy mi indít be, nap közben, amitől este alig várod, hogy együtt legyetek a pártokkal.. Szóval tippeket várok :) bármi jöhet, nyitott vagyok, kivéve a 3 as sex.

2018. júl. 4. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

3as szex:)


najo, amugy analszex, szex kulonbozo ruhakban/helyszineken, kikotozes kb ezek jutnak most eszembe

2018. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hiába írom le, hogy az én pasim mit szeret, ha a tiéd nem szereti azt. Vele beszéld meg, ez a legjobb tanács szerintem.
2018. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezek úgy megvannak, szóval más?
2018. júl. 4. 16:04
 4/14 anonim ***** válasza:
bdsm mind az 50 arnyalataval
2018. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szexi, lenge ruhák, tűsatkú nagyon beundítanak. Beindít ha megkötözöm vagy megbilincselem a partnerem. Főleg a bilincs.
2018. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem adok ötletet mert nem profitálok belőle. bocsi
2018. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

pl. beindítana ha napközben a kezembe akadna a párom egyik szexi illatos bugyija. :)


Másik vágyam, hogy úgy nyaljam, hogy fekszem, ő a fejemre ül, és így ő irányít sőt akár rövid időre úgy az arcomba nyomja a p*-ját, hogy levegőt se kapok! Ezt akár úgy is, hogy közben nem a melleit látom, hanem háttal van és közben a f*-mal játszik.


én szeretem a prosztatamasszást is, csak ritkán kapok

2018. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az èn vàgyaim közè tartozik;


A pàrom szopogatja a herèimet ès közben kèzzel húzogatja a farkam.

De ugyanez a hereszopogatàs,de èn vègzek közben önkielègítèst.


Règebben èrdekelt,de már kihült ez a vàgy valamièrt,hogy szàjbaèlvezès utàn csókolózunk.

Pedig nem undorodom tőle.

Remèlem újra felèled majd ismèt ez a vàgyam.


Szintèn èrdekel az egymàs előtti önkielègítès.


Az viszont beindít,amikor a pàromban vagyok ès közben ő a puncijàt izgatja.



Az is a vàgyaim közè tartozik,hogy miutàn beleèlveztem a pàromba utàna kinyalom őt.


Szàjjal kènyeztet ès a szàjbaèlvezès utàn nem nyeli le,hanem visszaengedi folyni a szàjàból a spermàt a farkamra.


Ennyi.

Ne tartson senki betegnek.

A kèrdező kèrdezett ès őszintèn vàlaszoltam.

2018. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem segíthetek, mert szerintem az enyéim már mind megvoltak nektek. Semmi extra, Tit fuck, szájba élvezés és lenyelés úgy kb. ennyi amit nem mertem soha megemlíteni és vágynék rá. Persze most vannak olyan ruhák amik néha beindítanának, de külön mint vágyálomként nincs meg. Jó ha van, de nem foglalkoztat különösebben. Erre is írta az egyik válaszoló, hogy különbözőek vagyunk, szóval senki nem tudhatja, hogy a te párod mire vágyik csak ő és jobbik esetben csak te tudhatod még meg rajta kívül
2018. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3mad szec
2018. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!