Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Világ életemben csak óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Világ életemben csak óvszerrel élveztem nőbe, és úgy is nagyon remek érzés. De miért nem akarja nekem egy csaj se megengedni nélküle? Mindent megadnék az érzésért.

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 10:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

#8 majd ha egyszer elkap a babapánik, rájössz, hogy a nők miért “túlságosan parázósak”.

A felelőtlenség nem mindenki sajátja

Vannak, akik gondolkodnak és nem akarnak felesleges betegségeket, sem felelsleges abortuszt

Lehet, hogy szerinted ez “túl van parázva”, de egy normális embernek az egészsége az első, nem pedig az élvezkedés

Aki ezt nem érti meg, az még éretlennek minősül

2018. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Utolsó! Személye válogatja. Szerintem 30 felett, normális egzisztenciával és komolysággal, több éves párkapcsolatban szerintem igenis elhagyható lenne a gumi. Pláne ahogy az előzőekben írtam, nem pánikolnék.
2018. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem pánikolnál, mert nem neked kell megszülni a gyereket.
2018. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem nekem kell megszülni..hát pont az ilyen emberek miatt félnek a nők gyereket szülni, mint te vagy. Közös felelősségvállalás mond valmit?
2018. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Az egy dolog. De amikor majd jönnek a reggeli rosszullétek, a folyamatos vizelési inger, a hangulatingadozások, amikor nem tud aludni a hölgyemény mert sehogy se jó feküdni, azt nem te éled át hanem ő. Mondom ezt úgy hogy van egy 2 éves kisfiam. És tudom milyen nehéz volt a feleségemnek. És nem minden nő van felkészülve erre.
2018. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
6%
Mekkora nyomorék ez a mai fiatalság.:D még csak 30 vagyok, kb. 15 nővel voltam, de SOHA nem használtam gumit és nem lett gyerekem vagy betegségem. Pedig kb. 10 belőle egyéjszakás volt. Milyen igénytelennek kell lenni ahhoz, hogy valaki betegséget kapjon el vagy gyereke legyen? Ez felfoghatatlan... Az én időmbe alap volt minden nőnél a fogamzásgátló, és mindenkinél az egészség és higiénia.
2018. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja és 1 nő 1 évben 1, max. 2 külön emberrel feküdt le. Még az is sok volt. A férfiak több csajjal, de mivel a nők nem voltak ribik, így esélyünk se volt elkapni semmit.
2018. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
5%

Én évek óta fogamzásgátlót szedek és nem kell. Előtte még volt 1 párkapcsolatom akiben annyira megbíztam hogy megszakításos módszerrel voltunk együtt gyógyszer nélkül. Időben kivette, hasamra élvezett. Másfél évig voltunk együtt sosem lett belőle bajom.

20N

2018. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#18


A megszakításoshoz nem bizalom kell hanem hülyeség.


Az nem védekezés, az szerencsejáték.

2018. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!