Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a furcsa érzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a furcsa érzés?

Figyelt kérdés

[link]


Nézem ezt a videót. Annyira bizarr és kellemetlen az egész. A zene, a csajnak a tánca, stb... Nézőként én érzem magam kellemetlenül. Mégis baromi szép és szexi. Tök fura érzés amikor egy gyönyörű és szexi csaj hülyén viselkedik. Az egész videóra nem találok megfelelő szót.



2017. szept. 19. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez a lány tényleg gyönyörű o.o
2017. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz az érzés van bennem mint a kérdezőben. És lám... vagy negyed órán keresztül néztem ezt a (valójában) szerencsétlenkedést.
2017. szept. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Idétlen fruska...majd 10 év múlva nem fogja szívesen újranézni magát, de fiatalság, bolondság.
2017. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"vagy negyed órán keresztül néztem"


igen, én is. Sajnálom szegényt, mert ez írtó ciki, de mégis muszáj néznem, mert annyira szép, cuki, és szexi.

2017. szept. 19. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Mi a szép benne? Seprőnyélben is láttam már formásabbat...
2017. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jó kérdést mit láttok a csajban. Nekem fullon nem jön be.


Amúgy nézd meg a LOlita c. filmet, és akkor rájössz.


remélem, segítettem.

2017. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem Palvin Barbi jutott eszembe.


Csak szólok a zene nem az eredeti.


Egy bolond vidám excentrikus csaj, a többségünk örülne egy ilyen nőnek, ha akár csak egy randira eljönne :D

Én kicsit a nyugisabb csajokat szeretem, de lehet poén lenne egy ilyen duracellnyuszival járni.

2017. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!