Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa érzés szex közben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa érzés szex közben? Részletek lent

Figyelt kérdés

Van egy dolog ami mostanában egyre többet foglalkoztat, ezt igyekszem leírni nektek.

Barátnőmmel lassan 1 éve vagyunk együtt és élünk rendszeres szexuális életet. Néha-néha eljutottam abba az állapotba szex közben amiről írni fogok, viszont mára már bármikor tudatosan elő tudom hozni.

Nos, ez az állapot annyit takar, hogy előjön egy erős érzés, amit nehéz leírni. Ekkor mintha teljesen kicserélődnék és mintha egy vadállat venné át az irányítást... Ilyenkor alig vagyok tudatomnál és nem érdekel semmi, csak az, hogy jól elbánjak barátnőmmel. Ilyenkor úgy érzem magam, mint egy vadászó oroszlán.. A törzs főnöke.. Nehéz ezt leírni.

Legutóbbi együttlétünkkor annyira átéreztem mint még soha. Keményebben bántam vele mint valaha és már fájt is neki belül, de engem ez egyáltalán nem is érdekelt abban az állapotban, pedig szeretem. Másnap elmondta, hogy kicsit meg is ijedt tőlem... Nem akartam neki fájdalmat okozni. Viszont arra lennék kíváncsi, hogy köztetek bárki átélt-e már hasonló érzést vagy esetleg hallottatok már ilyenről? Nagyon érdekelne a téma. Köszönöm a válaszokat előre is!


2017. jún. 27. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
.
2017. jún. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az adrenalin kikapcsolja az agyad. Próbáld kontroll alatt tartani mert írtad hogy már megijedt a párod és téged nem érdekelt semmi ez könnyen át mehet nemierőszakba mert pl barátnőd le akarna állítani de te nem fogsz leállni mert hajt a véred be vagy gőzólve az már nemierőszaknak minősül. Ráadásul fájdalmat okozol durva vagy könnyen okozhatsz sorozatos méhszáj sebet. Ami akár elrákosodhat és tönkre teszed a lányt egy egész életre.
2017. jún. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
beszelj errol valami szakemberrel, mert ez tenyleg nem jo igy, fajdalmat okozol a baratnodnek :/
2017. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük Emese!
2017. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem tudom kontroll alatt tartani. Sőt, ez magától nem is jön, de annyira kiismertem magam, hogy elő tudom hozni ezt az ösztönlényt. Egyébként erre motiváció az, hogy barátnőm is odavan ezért az oldalamért és nekem is jó érzés.
2017. jún. 27. 10:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudatosan csinálod, az inkább még rosszabb... Ez így egyik esetben sem elfogadhato. Hiába kapcsolod tudatosan be agresszívba, ha utána meg nem tudod irányítani. Ezzel így baj van, ez nem normális.


UI: a hím oroszlán nem vadászik, a nostények vadásznak. ;)

2017. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátnőd csak egy bizonyos mértékig szeretia vadságod de ezt a határt átléped nem bírod kodában tartani és ettől már megijed fél a barátnőd és kötve hiszem hogy ezt élvezné és odaig lenne a Durva nemtörődöm énedért.!!!!
2017. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!