Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex a férfiaknak, vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex a férfiaknak, vagy a nőknek jobb érzés?

Figyelt kérdés

És a maszturbálás melyik nemnek jobb érzés?


Van ugyan olyan jó?


2017. máj. 21. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen kérdést...sose tudod meg, amíg csak egynemű vagy. Gondolom kétnemű meg nem igen van a válaszadók között :D
2017. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Ez a kérdés már volt párszor az oldalon.
2017. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Én lány vagyok,szerintem a maszti nekünk lányoknak sokkal jobb.Több lehetőségünk van,a fiúké túl egysíkú.

A szex a fiúknak is nagyon jó szerintem,talán egyformán jó?

2017. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Egyértelműen a férfiaknak. A nők javarésze csak kényszerből szexel.
2017. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
#4 ekkora fszságot már rég nem hallottam
2017. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
A nők orgazmusa intenzívebb és hosszabb is valamivel, viszont nehezebb elérnie egy nőnek az orgazmust, mint eg férfinek.
2017. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Meggyőződésem hogy a lányoknak jobb. Amelyik képes többszörös orgazmusra, és hüvelyben is elélvez, az nagy előnyben van. Akinek viszont csak egy adatott, annak az az egy nagyon intenzív. És általában a csiklói is erősebb, mint a hüvelyi.

Én még sose hallottam arról, hogy férfi úgy vinnyogna, sikítana, vergődne, és utána kifeküdve levegőért kapkodna, mint amit szerencsém volt megtapasztalni nőnél. És olyat se, hogy ne tudna lábra állni, percekig.

Azért nekünk se rossz.

Szívesen kiegyeznék egy döntetlenben, de félek, hogy ez csak álom.

2017. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Én férfi vagyok, de szerintem a nőknek. Ezt nem tudom bizonyítani, de ha választanom kéne, mindent arra tennék.

Azért is mondom, mert.. szerintem elég jól meg szoktam érezni, hogy ők mit éreznek ott ahol, mivel mindig pontosan "magamból" indulok ki, amikor adok, és ez is válik be a legjobban. Ilyenkor nem kellenek szavak, érzem a tapintásból, a reakciókból, az akaratból, és átjön hogy azt érzi, amit én is "érezni vélek". És nekem pont az jön le, hogy a nőknek ott belül minden sokkal intenzívebb tud lenni, mint a fordítottja nekünk. Vagyis nekik az hogy bennük van valami ami izgatja őket, jobb érzés lehet, mint nekünk az hogy mi vagyunk benne valamiben.


És szerintem ennek az egésznek rohadt nagy szerepe van a különbégekben is, beleértve hogy nekünk erősebb a plusz vizuális inger, míg a nőknek gyakoribb hogy azt letojják és sötétben akarják átérezni teljesen a helyzetet.

2017. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%

A nőkre szavazok én is. Igaz csak a pasi oldalt volt/van lehetőségem megtapasztalni.. viszont amit látok nőknél az valami egészen más dimenzió lehet mint a miénk, valahogy... sokkal bensőségesebb, összetettebb. talán nem ez a legjobb kifejezés erre.


És nyilván a szex milyensége nagyban befolyásolja ezt az egészet, érdekes, mert végül is nem magát az orgazmust kérdezted, hanem a szexet. Sajnos a kettő a nőknél nem jár minden esetben együtt.

Pl azt el tudom képzelni, hogy egy gyorsmenet az nekünk pasiknak jobb, hiszen a nő az izgalmas szituáción és a konkrét behatoláson kívül ott nem sokat kap, míg mi valószínűleg "végzünk" rövidebb idő alatt is. Na de! Amikor jön a hüvelyi orgazmus az aztán mindent visz mint a piros ász :)

A remegő lábak, a vonagló test, a látható kéj az arcon.. na az egy olyan dolog, amit talán világéletemben picit irigyelni fogok, és ha őszinte vagyok akkor bevallom, hogy szeretném átélni, mégis milyen lehet, mert baromi meggyőző!

Szerintem egy nő orgazmusa melósabb ügy mint egy férfié. Lelkiekben rendben kell lenni, tudni kell magára koncentrálni, és találni kell egy olyan társat aki irányt kellő bizalmat tud táplálni.

Mi "csak" bedugjuk és felizgulunk a látványra magára a nőre, de ők befogadják, és ők rendelik alá magukat a mi irányításunknak az esetek többségében.. szerintem sokkal bonyolultabb nőként megélni a szexualitást, de valószínűleg nagyobb az élvezetfaktor.

26f

2017. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

A fiúknál sem csak egyféle orgazmus van.

Csak sokan nem ismernek más technikákat.


Nekem pl van egyedi technikám,ami olyan "velem született",gyerekkorom óta ösztönösen csináltam,csak nem tudtam mi is az,csak mikor idősebb lettem,akkor jöttem rá,hogy orgazmus volt..

2017. máj. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!