Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudnék tenni ha egyszerűen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ha egyszerűen csak az anális szex izgat, de a férfiak nem tetszenek?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért van ez, egyszerűen a vagina nem tetszik furcsa a forma, tudom ez idiótán hangzik de egyszerűen ezt érzem belül.

A férfi test undorító számomra, a farok sem izgat, a popólyuk viszont nagyon nagyon izgató nekem, ha tehetném csak popsiba szexelnék, volt már barátnőm és nem is ment vele rendesen a szex mert egyszerűen nem esett jól pinába tenni.

Nem tudom miért van, nem tudom mitől van, engem is zavar engem is idegesít de egyszerűen nem tudok ezen változtatni, persze így esélyem sincs párkapcsolatra, hiszen nincs nő aki élvezné az anális szexet, természetes hogy fáj nekik. de nekem meg undort okoz a sima szex, borzasztó ez az egész, már egyre frusztráltabb vagyok. Nem kívánom senkinek ezt!


2018. jún. 26. 22:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

gondolkoztam ezen tegnap óta.

igazából a puninak-a tisztáról beszélek-van egy bizonyos illata,tele ferromonokkal,amit ha megérez egy férfi,automatikusan merevedése lesz és olyan lázba hozza,hogy elveszíti az eszét.

ha téged ez nem hoz lázba,akkor végülis a nők értelmüket veszítették.

szóval nézz meg pár tgirlt vagy shemailt,cicis lányt akció közben.

van cicijük,az arcuk is ki van kicsit lágyítva műtéttel és a többségük úgy dugdossa a farkát,mintha szégyellné. a viselkedésükben is szinte nincs is semmi férfias.

az igaz,hogy valószínűleg nem lesz olyan bársonyos bőrük és természetesen vonzó és édes illatuk mint egy nőnek,de szerintem ez utóbbi számodra annyira nem is fontos,vagy esetleg egy parfüm is helyettesítheti.

szóval én a helyedben vagy csinálnék egy ilyet egy fiatal passzív meleg srácból,vagy eleve keresnék egy olyat aki alapból tgirl.

[link]

2018. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagyok és szerintem nálam is valami kicseszett sz#r betegség, hogy csak análba viselem el sráccal :D Lehet, hogy amúgy egy meleg srác vagyok női szervekkel xddd
2018. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!