Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak olyanok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyanok akik azért húzzák a gyerekvállalást évekkel, hogy több idejük legyen egymásra, meg hogy a férfi kiélvezze a nő testét amíg még nem szül, mert utána nem olyan élvezhető (szerintük)?

Figyelt kérdés

Most nyilván olyanra gondolok akinek van párja, és mindketten szeretnének gyereket, de ilyenek miatt húzzák az időt mint amit fent leírtam.


Ti ha szeretnétek gyereket, és megvan hozzá az alkalmas nő/férfi, meg az anyag körülmények, meg minden aki kell, akkor ilyenek miatt húznátok az időt?


Kíváncsi vagyok mások véleményére. Légyszíves leírod a korodat is és a nemedet is. Köszönöm!


Az én válaszom:

Én 24/F vagyok, és párommal már rajta vagyunk az ügyön, és nem félek attól hogy nem lesz elég időnk egymásra, meg a női test változásától sem. Mert mindketten nagyon szeretnénk babát, meg én mindig fiatalon szerettem volna apuka lenni. Bulizni meg sosem szerettem emiatt nem fog ez hiányozni. De persze mindenki máshogy van ezzel.


Üdv.


2018. jún. 26. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Amint megszületik a gyerek, onnantól kezdve nincs “én”

Onnantól kezdve csak egy szülő vagy, aki felelős egy másik életért.

Nyilvánvaló, hogy sokan várnak, kitombolják magukat, stb.

Gyereket vállalni nem kis dolog, és nem is örökké cukiság meg gügyögés. Kőkemény meló.

2018. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenféle emberek vannak.
2018. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen. A gyerek születése után (főleg a második után) töredékére esett vissza nálunk is az együttlétek száma, tehát simán el tudom képzelni, hogy valaki még vár egy-két évet.
2018. jún. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!