Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan férfi itt aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan férfi itt aki anált gumi nélkül csinalta es baja lett utána?

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
azon kívül, hogy szaros lett a farkam?
2017. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azon kívül.
2017. nov. 9. 12:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
azon kívül más nem !
2017. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

én egyszer csináltam, mert nagyon fel voltam "töltődve" és megkértem páromat, hogy had csináljam gumi nélkül, hiszen 2 lökésnél úgysem kell több.

Nem lett semmi bajom és annyira nem is lett koszos ott (de természetesen utána kiló szappan ment rá)

Párom pedig 3 napig panaszkodott, hogy még mindig folyik belőle :)

2017. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi baja lenne? A seggdugás régebben megy minthogy feltalálták a kotont!
2017. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt bajom: nem lett szaros mert üres volt a lyuk, devalami fertőzést összeszedtem, kiütéses lett. váladékozott, viszketett. Ugyanezt a csajom is a hüvelyében, pedig utána nem dugtam oda de valahogy feljutott neki. Elment dokihoz, írtak fel páros kezelést (tabletta mindkettőnknek, hüvelykúp neki). Két hét alatt jött rendbe.

Soha többé gumi nélkül.

2017. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt baj bizony:)! Kaptam is rá gyógyszert!

Szóval baromi izgató az anál de nem árt vigyázni, mert lehet sosem lesz semmi bajod, de ha egyszer véletlenül mégis akkor az nagyon kellemetlen :)!

2017. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek kiütéses lett amik váladékoztak 1 hónapig szedett rá valamit és nagyon részletesen mesélte mennyire szenved csóri.
2019. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!