Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 éve szeretem az exem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve szeretem az exem nem tudok tőle szabadulni bármennyire is szeretem de már nem akarok tőle függni nem vagyunk együtt de még mindig úgy érzem függök tőle miért?

Figyelt kérdés
félek ismerkedni is mindenkiben őt keresem nem jön egy olyan lány akire azt tudnám mondani hogy igen el tudom vele képzelni.
2018. jún. 25. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyere édes! 85 N
2018. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha minden nőben őt keresed, sosem leszel boldog. Próbálj közel kerülni máshoz, saját magáért szeretni az illetőt. Ha mindenkiben az exed akarod megtalálni, állandóan csalódni fogsz
2018. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá a lànyra és beszéljétek meg😃
2018. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ő el játsza a nagy lányt hogy őt semmi nem viseli meg hol ott állandóan mondják neki kikkel vagyok kint meg a sok szarságot hol ott azok nem is igazak ő meg elhiszi aztán irkál nekem hogy milyen ku....kkal vagyok kint hol ott csak a barátaim utána meg olyat ír hogy már nem számítok neki akkor meg minek írja ezeket meg ha már körülöttem lányok vannak akkor én már mindjárt kur....ok ő szerinte .
2018. jún. 25. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Mire 15 éves leszel ezek az érzések el fognak múlni!
2018. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
20 vagyok de ok.
2018. okt. 11. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!