Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy jelzitek a parotoknak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy jelzitek a parotoknak, ha szeretkezni szeretnétek? Észre szokta venni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Úgy fordulok hogy hozzá érjen a fenekem, vagy lehajolok vmiért előtte, vagy egyszerűen csak elkezdem izgatni, ráülök lovaglóban ha fekszünk és megcsókolom, közben felébresztem a csípőmmel
2018. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Füstjelekkel bammeg...
2018. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Úgy nézek rá, ahogy a nők akkor szoktak, amikor kedvük van. Ezt csak a hülye férfiak nem értik. Vagy egyszerűen elkezdtem simogatni a farkát, ha kéreti egy kicsit magát, akkor elkezdtem kényeztetni is....Ezek mindig bejönnek.
2018. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hozzábújok, puszilgatni kezdem a nyakát, vagy el hívom egy közös zuhanyzásra (este), vagy van hogy saj egyszerűen bejelentem, hogy kívánom és most meg kell ...nia. Általában azok a legjobbak. :)
2018. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Hát, kizárt, hogy ne vegyem észre. Minden módon tudatja velem. Egyébként nekem tetszik, hogy ő kezdeményez, növeli az önbizalmamat, őszerinte az egómat, ha bosszús kicsit, akkor a pofámat mondja. Nem komoly, mert elégedett szokott lenni. :)

Bocsánat, hogy a farok másik végéről szóltam hozzá.

2018. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Arra nem gondoltál hogy érti ő a jeleidet csak neki nincs hozza(d) kedve?
2018. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem néha elég csak "úgy" néznem a páromra és veszi a lapot ha nem akkor meg vagy elkezdek hozzá bújni vagy dörgölőzni, vagy egyszerűen csak megmarkolom neki annál egyértelműbb jel nem igen van.
2018. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
"Dugunk?" kérdéssel szoktam felé jelezni. Észre szokta venni.
2018. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Csak egy gyps nem veszi a lapot, meg az akinek nincs hozzàd kedve.


Telet leszàmítva meztelenül vagyunk itthon, így vetkőzni sem kell. Odamegyek, megcsókolom, közben végigsimítok a hàtàn, a fenekébe markolok, aztàn megfogom a màr àlló farkàt és masszírozni kezdem. Nyakpuszi, fülcimpa harapàs, majd a fülébe súgom, hogy most azonnal akarom őt:)

2018. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

#9 Meztelenül otthon? Na ne bassz. :D

Az úgy hogy?


Értem én hogy testiség, meg hippiskedés,... dehát milyen tré már meztelenül lenni egész nap.

2018. jún. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!