Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak. Az mennyire lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak. Az mennyire lenne nagy keres szamotokra, ha mondjuk a barnotok azt kerne, hogy kopjetek arcon vagy esetleg a szajaba es ugy dugjatok meg a szajat? Ez mennyire perverz manapsag?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 09:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Imádnám, ha a barátnőm ezt kérné tőlem. Mindig is szerettem a különleges fétiseket, perverziókat. Ez eléggé szimpatikus és nekem is van egy hasonló fétisem. Szóval ez nem kérés lenne, hanem nagy öröm. Az pedig hidegen hagy, hogy erről más mit gondol, én imádnám!
2018. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

21es..

Leirod,hogy neked mi a fetished? 😊

2018. jún. 19. 21:50
 23/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem. Ehhez közelebbi kapcsolat kell.
2018. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én beköpnélek mint légy szart!
2018. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
21-es vagyok. Írj, ha gondolod.
2018. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Privátban sem írod meg 21es? 😊
2018. jún. 19. 23:02
 27/28 anonim ***** válasza:
Csatlakoznek a 21eshez nekem is tetszene ha ilyet kérne a barátnőm.Megvadulok az ilyen perverz dolgoktól.Fètisem meg nekem is van ami nem mindennapi szal maximálisan eggyet èrtek ment a zöld pacsi:)
2018. jún. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha ez lenne a vágya, akkor sztem menne :) Bár én megfelelném azzal, h egyszer mar volt ilyenben részem, egy esküvő után egy szállodában szexin felöltözve terdelt előttem, aztán a nyakkendőnmel összekötöttük hátul a kezeit és úgy lett szájbadugva. Kopes mondjuk nem volt, de a szemben levő szekrényen levő tükör miatt marha jo érzés volt.
2018. júl. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!