Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak. Az mennyire lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak. Az mennyire lenne nagy keres szamotokra, ha mondjuk a barnotok azt kerne, hogy kopjetek arcon vagy esetleg a szajaba es ugy dugjatok meg a szajat? Ez mennyire perverz manapsag?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 09:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy?
2018. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Én dom vagyok..több partnerem is van d/s kapcsolatban. Amit kérsz az szerves része az együttléteinknek. Szóval a válasz igen...
2018. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
28%
Nálunk ez alap dolog 😳
2018. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%

a köpdösést leszámítva engem izgat az ilyesmi nőkent. exem is ilyen beállítottságú volt, szeretett a szexben uralkodni rajtam, megalázni, jó páros voltunk :)


ha talász olyan pasit, akit izgat a bdsm, élvezettel fogja megtenni a kérésed. viszont olyanra, aki csak a normál szexet szereti, lehet megteszi a kedvedért, de nem lesz az igazi.

2018. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

No vagyok tenyleg.

28 eves.

En se ertem pontosan mi tetszik ebben,de eskuszom hogy mikor meg kapom ezt a partneremtol az semmihez nem hasonlithato.

2018. jún. 17. 10:46
 16/28 anonim ***** válasza:

Arcon nem hiszem hogy köpni tudnám. Az nekem nem ferne bele. De a szajaba belekopnek es utana meg is dugnam a szajat. Pedig en is eleg perverz vagyok, de az arconkopes nalam valahogy tul megalazo es nem latom benne az erzekiseget. De hat nem vagyunk egyformak, mindenkit mas indit be. Ha teged ez, akkor ez. Nincs ebben semmi kulonos. Ahogy Soos Janos mondta volt, nem vagyunk egyformak...hala a jo Istennek :D

27F

2018. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Arcon kopni mivel masabb,mint szajba kopni?

Valamelyest megalazo mindketto.

Aki meg szereti az ilyesmit,annak be kene hogy jojjon ez is az is..

2018. jún. 17. 11:05
 18/28 anonim ***** válasza:

Ferfikent mondom: eszembe nem jutna ilyet tenni egy novel, s eddig fel se merult hogy mit tennek ha ilyet kerne.

Szerintem kiprobalnam. A szajbadugas resze, ok, volt is mar, de ilyen `alazos` verzioban rendesen elkezdett erdekelni.

41f

2018. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Alapból nem szoktam köpködni, undorító szokásnak tartom... Nem mondom, h semmilyen körülmények között sem tenném meg, de magam részéről a megalázás más formáit előbb alkalmaznám. A szájat beleköpés nélkül is meg lehet dugni.. Viszont, ha párhuzamba állítjuk, akkor az arcon köpés után az arcot kéne megdugni?! 😃 Nekem is vannak vad ötleteim, amik elég megalázóak a nőkkel szemben, viszont olykor én is igénylem azt, h a nő alázzon engem.. Ez pedig nehéz ügy, mert úgy vettem észre, h vagy csak én alázok, vagy csak engem aláznak, olyan még nem volt, h oda vissza működött volna... :(

Egyébként én a köpködést nem tartom nagyon perverz dolognak, inkább csak undorítónak. Az én tarsolyomban ennél ezerszer durvább dolgok vannak, csak ugye partner híján csak bennem érlelődnek...

2018. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Számomra izgatóak ezek a nyálas kalandok , de nem is a köpködés hanem a bő nyállal való csókolózás persze aktus közben mert az nagyon tud izgatni.


F/40

2018. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!