Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok mekkora szamotokra az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mekkora szamotokra az a penisz meret ami megfelel? Esetleg voltatok, olyannal aki tulkicsivel rendelkezett? Es ha igen az mekkora volt kb? Hogyan tudja egy, olyan fiu kielegiteni titeket? Kort is pls

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 04:42
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Kb 12 centi volt és nem volt de nem volt semmi gond vele. :)

20l

2017. febr. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
12-13cm volt az exemnek és nem élveztem vele a szexet.
2017. febr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Az átlagos női hüvely hossza 8 cm. A legtöbb nőnek kellemetlen érzés, ha a méhszáját erősen böködik (a méhszáj a hüvely belső végénél van), mert a méh tartó szalagjai rándulnak. Van azért olyan nő is, aki másként van "elrendezve", és neki tetszik. Ő járt rosszabbul, mert nagy farkú pasit kifogni nehezebb. A farok vastagsága sokkal érdekesebb, mert a hüvely belsejében alig van érzőideg, a bemenet körül viszont annál több, és a vastag farok jól feszíti a "mandzsettát".

Szigorúan technikailag tehát 12-14 centis farok abszolút alkalmas, és ha vastag, akkor még jobb.

Mindent felülír azonban a kapcsolat érzelmi töltése. Ha van szerelem, akkor nincs technikai probléma! Erre fokozottan igaz, hogy fejben dől el. Mindig legyen visszajelzés, mi, hogyan jó (de sose mondd, hogy hogyan ne, csak mindig azt, hogy hogyan jobb), és akkor hamar kitanuljátok egymást, és az a leghasznosabb.

2017. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
12-13 a páromnak, és elképesztoen jo vele minden együttlét.
2017. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Olyannal még nem voltam, akinek túl kicsi lett volna a farka ahhoz, hogy kielégítsen, olyannal viszont többször találkoztam, amikor túl nagy volt...
2017. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
A férjemé 13-15 cm körül lehet, őszintén nem tudom, mivel sosem mértem le. De tökéletesen kielégít már hosszú évek óta, fantasztikus vele a szex.
2017. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van kereső az oldalon, minek naponta háromszor feltenni ezt a kérdést?
2017. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Már megint ez a pénisz mizéria? ;) nekem 10-16 cm hosszúság és 2,5-3 cm vastagság az ideális. Ennél hosszabb vagy vastagabb már fájdalmat okoz. 23 L
2017. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

#8:

Így szülés után is? A 2,5-3 centi az nagyon vékony, főleg egy 16 centis vastagsághoz ... hogy nézhet az már ki :-D

2017. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!