Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, elviselnétek, ha éppen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, elviselnétek, ha éppen kellemetlen azért, hogy többször is elmenjen a nő?

Figyelt kérdés
Mondjuk lovagolnak rajtatok,elélveztek,utána ugye kicsit érzékeny a dolog,de a nő még szeretne élvezkedni,szeretne még egyszer elélvezni.Hagynátok,hogy továbbra is mozogjon rajta, akkor is ha,ha ez kellemetlen nektek?
2018. jún. 16. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Simán.
2018. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nem kellemetlen. Én bírom. Volt egy csaj akivel reggel 8.-tól du. 4.-ig szexeltünk. 6-7 menet volt semmi kellemetlen nem volt! Sőt! Fantasztikus volt, és este már SMS-be ismétlést kért tőlem.
2018. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
akkor miért mondja sok pasi,hogy élvezés után kell pihenni,amíg újra erőre kapnak?
2018. jún. 16. 18:30
 4/14 anonim ***** válasza:
Van aki ilyen van aki olyan én bírom. 2. voltam
2018. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát rögtön utána nem túl kellemes, azért kell egy 5-10 perc, mire újra bevethető, addig lehet tovább kézzel/szájjal izgatni a lányt, hogy megmaradjon az izgalmi állapota, de ha csak ennyiről lenne szó, hogy még egy kicsit akarna lovagolni miután elmentem, gond nélkül bevállalom.
2018. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

0,5-3 perc szokott kelleni, de utána megtömöm, mint a libát.

31/f

2018. jún. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:D
2018. jún. 17. 11:49
 8/14 anonim ***** válasza:

Mégha hagynám is a fájdalomtól lelankad így hiába próbálkozna.


Inkább térdeljen a fejem fölé úgy szívesen adnék neki.


F/40

2018. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

fájdalom :D

ez most komoly?

2018. jún. 17. 14:55
 10/14 anonim ***** válasza:

Neked hány pasid volt eddig?


Persze, hogy fájdalom. A makk nagyon érzékeny lesz az orgazmus után. Pont, mint egyes nőknél a csikló.


Persze el lehet ezt tüntetni fejben is, meg,ha elég síkos a punci.


De szopás után sem kellemes, ha tovább verik. Csak finom nyalogatás a jó. Legalábbis nekem..

2018. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!