Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi miért utasít vissza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért utasít vissza egy szexkapcsolati ajanlatot?

Figyelt kérdés
Előtte udvarolt, majd érdektelenebb lett a ferfi.

2018. jún. 12. 11:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom.Én még nem utasítottam vissza soha.
2018. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
Mert ő is tudja, hogy a szexkapcsolat egy zsákutca, csak azt nem tudod, hogy milyen hosszú.
2018. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
26%

Mert nem mindenki arra vágyik, hogy használják a testét mindenféle érzelmi kötelék nélkül, akár nő, akár férfi az illető.

Vagy szerinted minden férfi állat, aki csak a szexre megy?

2018. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

nálam is volt, egy csajnak tetszettem, mondták a barátnői, hogy hívjam randira, mert bejövök neki, nekem ő nem tetszett, de gondoltam adok neki egy esély, volt egy randi, de annyiban is maradt, nem lett több. A csaj utána felajánlotta, hogy legalább szex legyen, hogy oké ne járjunk, de szívesen lefeküdne velem. Elutasítottam, természetes szépen, úriember módon, nem akarom kihasználni és inkább várjon amíg nem talál szerelmet.

Utána megkaptam barátnőitől, hogy mekkora szemét vagyok, hogy miért nem mentem bele, hogy milyen férfi vagyok, hogy elutasítok egy lányt aki szexet akar tőlem...


De tudod, nem minden pasi akar érzelmek nélkül szexelni. Szexeltem már érzelmek nélkül, és nem nekem való.

2018. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Chac Xib Chaac ***** válasza:
0%
Szerintem már célba ért egy másik nőnél... egyszerre próbálkozott, és most a másik nyert. Próbálj rá pár hét múlva.
2018. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem már az udvarlás és a szexkapcsolat összefüggéssel gondom van. Aki kizárólag szexkapcsolatot akar az nem igazán udvarolgat, tényként közli azzal a csajjal akit "kiszemelt" erre a célra, vagy egyszerűen felnőtt módjára megbeszélik,hogy csak szex, és más semmi.



Ha a pasi eleve nem megy bele akkor valószínű,hogy foglalt, csak hódítani akart, vagy mégsem jön be igazán Neki a nő.

Ha már voltak együtt nem érezte magát igazán jól Vele, többet várt, vagy vacilált két/több választási lehetőség között és a másik mellett döntött.


A pasik nagy részének egyáltalán nem mindegy,hogy kivel alakítanak ki ilyen kapcsolatot,régen rossz ha mindegy :(

2018. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot akart.
2018. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Most komolyan azért utasíthatta vissza,mert komoly kapcsolatra vágyott vele?

Ez olyan érdekes magyarázat lenne.

2018. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
12# bitos tobbet kaptam mint te aki itt irigykedik
2018. jún. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!