Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelni akar segítség címszóval?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelni akar segítség címszóval?

Figyelt kérdés

igazából már 99%ig biztos vagyok ebben, de azért kíváncsi vagyok, mi a ti véleményetek a dologról:D van egy csávó (28 éves), akit pár hete ismerek, kétszer találkoztunk eddig. a szavaiból, meg viselkedéséből úgy tűnt, hogy komolyan érdeklem, de nem nyomult nagyon, tehát pl. még csók se volt. ami nem tetszett, hogy mondta, hogy kb 30 nővel volt már, de azt mondta, ezt már kinőtte..hát gyanús:D na mindegy. na és a lényeg az, hogy a második tali után eltűnt egy hétre, írtam neki egy nappal utána, de eléggé inkommunikatív volt, szóval többet inkább én se kerestem, meg alapból nem zúgtam belé, szóval nem volt nagy törés, de azért nah..és ma hirtelen rámírt a semmiből, aranyos volt, meg minden, meg még azt is felhozta, hogy nyáron pár hétig alhatnék nála, mert abban a városban lesz szakmai gyakorlatom, ahol ő lakik, és hogy így könnyebb lenne nekem, mint bejárni..meg arra hivatkozott, hogy munka mellett tanul, és ezért nem volt ideje írni, blablabla. bár szerintem minden ilyen kifogás, hiszen az a napi 1-2 perc nem sok, amikor írhatna legalább egy keveset, ha valóban érdekelném. én inkább arra tippelek, hogy közben randizott mással, aztán vele nem jött össze, ezért "ha nincs ló" alapon mégis írt még egyszer nekem is.. :D ő persze azt mondta, azért se írt, mert lassabban halad, meg hogy ez abból is látszik, hogy még nem nyomult rám fizikailag, de nekem ennek eléggé kamu szaga van.. meg ez, hogy kétszer találkoztunk, de már aludjak nála..:D

20/N



2018. jún. 11. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát pasiként az a véleményem, hogy akár mással randizott, akár nem, az hogy egy hétig nem ír, meg ahogy mondtad 2 találka után már a nála alvást emlegeti, szerintem ő csak dugni akar, ha kapcsolatot akarna akkor szánt volna rád néhány percet, mert megírni egy üzenetet, hogy "bocsi de most elfoglalt vagyok, de mindenképp szeretnék veled ismerkedni" vagy bármi apróság nem tart sokáig, de még erre se telt tőle, szóval ha te nem csak egy kósza numerát akarsz akkor szerintem nem egymást keresitek :D
2018. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Félek, de igazad lehet. Bár a remény hal meg utoljára 😃

19L

2018. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazából ez nekem nem nagy csalódás, sőt, kb semekkora, csak már annyira vicces, hogy a pasik milyen szánalmas, átlátszó szövegekkel akarni kicsikarni 1-2 dugást..:D
2018. jún. 11. 19:52
 4/8 A kérdező kommentje:
akarnak *
2018. jún. 11. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem mi vagyunk a szánalmasak, hogy nem szarjuk össze magunk úgy éljük az életünk ahogy mi akarjuk. Ha meg akarunk dugni valakit megtesszuk. 10 bol 9x elég egy ilyen egyszerű duma is mert a nők nagy része annyira filléres mostanában, hogy ugrik az első alkalomra ismeretlenül.
2018. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat nem hiszem, hogy annyi hulye no van, hogy 10/9x eleg egy ilyen szoveg...:D
2018. jún. 11. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Oszt hol itt a segítség címszó dundubébi?
2018. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat hogy aludjak ott bejaras helyett mert ugy "konnyebb lenne nekem", de latom, nem megy egyszeru szövegek ertelmezese ha mas szavakkal irom:D
2018. jún. 12. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!