Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akar velem szexelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem szexelni a vőlegényem , milyen okokra gondolhatok?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk , 3 éve vagyunk együtt.én éjjel nappal szexelnék legszivesebben annyira kívánom a szexet.befejeztuk a sulit és 2 éve össze is koltoztünk.az elején sem.volt jellemző rá a tulzott aktivitas e téren. Az elozo pátomhoz képest vele fele annyit szexelunk. Hetente kb 1x , de van hogy 2 hét is kimarad , ritkán egy héten 2x. Sokszor kezdemenyezek varatlanul hogy nehogy az legyen a baj hogy unja. Mindig mas poziciot talalok ki. De mostanaban mindig viszautasit. 3 hete nemvolt semmi. A munkajara fogja hogy faradt. Nem ertem. Amikor beszelni akarok vele errol es elmondom az aggalyaim , siri csend van , mikor meg 20-25 perc utan is csend van mar sirva fakadok es hozzavagom hoyg legalabb annyit mondanal hogy ne haragudj vagy hogy szeretlek ne aggodj nincs baj. De semmivel nem nyugtat le.

Ugy erzem mar nem szerelmes az lehet a gond , pedig mindig mondja es meglep kisebb nagyobb dolgokkal.


2018. jún. 8. 23:25
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Gyanakodtam , hogy más nő van a dologban , de annyira nem nézném ki belőle. Szinte minden percéről tudok. Nem jar el itthonrol, dolgozik és egyből jön haza. Egyutt vagyunk mindig ha nem dolgozunk. Nem akarok nyomozni utánna , de már csak ez fordul meg a fejemben.
2018. jún. 8. 23:28
 2/24 anonim válasza:
66%
Mond meg neki, hogy ne fogja a munkarra huzd ki belole miert nem akar veled lefekudni, aztan ha kezdemenyezz emiatt mond meg hogy kenyszerbol nem fekszel le vele, ne hsgyd magad
2018. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én miért nem találok ilyen lányt! Én is éjjel nappal szexelnék de eddig nem nagyon akart megismerni senki. Pedig jó adottságokkal rendelkezek.
2018. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%
Évek után van h csitulnak a vágyak. Nem hanyagoltad el magad? F
2018. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ez kuka.
2018. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ja igen. Nagyon ra tapintottal. Van hogy beadja a derekat es kezdemenyez a dolog utan hogy szóvá teszem neki. De olyankor olyan kenyszer erzetem van .sokszor hagyjuk is ilyenkor az egészet.

Ma is szóvá tettem. Alsóneműben voltunk mindketten , ráultem és kézzel simogattam. De megcsokotla anyakam es lehuzott maga melle hogy pihenjunk. Eléggé kibuktam. Megkerdeztem hogy dehat ha faradt nemkell csinalnia smemit kenyeztetem én maradjon fekve hagyja magat. De nem akarta , majd mikor ertetlenkedte lehuzta boxeret es kozolte hogy uljek bele akkor tessek. Hat ossze is vesztunk rendesen, olyannnyira hogy ő bent alszik én meg interneten fordulok segitseghez..

2018. jún. 8. 23:33
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem hanyagoltam el magam. Olyan szexi fehérneműkbe vagyok előtte meg sokszor mesztelenül , hogy hihetetlen. Egy szál szőrszál sincs rajtam sosem.

Mindig festem.magam már este is hatha szexinek tart majd miatta. Nem kotom fel a hajam sosem , pedig ugy lenne kenyelmes ebben a melegben. Mert tudom hogy ez tetszik neki.

2018. jún. 8. 23:36
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem keress mást, ennek így nem lesz jó vége. Sajnállak.
2018. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Dobd ki!Ez egy balfas@.
2018. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen ez lenne a legegyszerűbb. De van egy bibi. Szerelmes vagyok belé!. Tehát eszem ágában sincs kidobni. Megoldani akarom. Megtudni mi a gond. De nem beszél.... :(
2018. jún. 8. 23:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!