Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akar velem szexelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem szexelni a vőlegényem , milyen okokra gondolhatok?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk , 3 éve vagyunk együtt.én éjjel nappal szexelnék legszivesebben annyira kívánom a szexet.befejeztuk a sulit és 2 éve össze is koltoztünk.az elején sem.volt jellemző rá a tulzott aktivitas e téren. Az elozo pátomhoz képest vele fele annyit szexelunk. Hetente kb 1x , de van hogy 2 hét is kimarad , ritkán egy héten 2x. Sokszor kezdemenyezek varatlanul hogy nehogy az legyen a baj hogy unja. Mindig mas poziciot talalok ki. De mostanaban mindig viszautasit. 3 hete nemvolt semmi. A munkajara fogja hogy faradt. Nem ertem. Amikor beszelni akarok vele errol es elmondom az aggalyaim , siri csend van , mikor meg 20-25 perc utan is csend van mar sirva fakadok es hozzavagom hoyg legalabb annyit mondanal hogy ne haragudj vagy hogy szeretlek ne aggodj nincs baj. De semmivel nem nyugtat le.

Ugy erzem mar nem szerelmes az lehet a gond , pedig mindig mondja es meglep kisebb nagyobb dolgokkal.


2018. jún. 8. 23:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%

hát velem akkor csinálta ezt az exem amikor (mint később kiderült) csalt.

óóó, ő is nyomta a rizsát, hogy mennyit dolgozik, és mikor lenne erre ideje, aztán saját bevallása szerint majdnem minden nap meg tudott oldani egy talit, hol 10 percet csak, hol órákat.

HOZZZÁÁÁÁÁ NEEEE MENJ!!!!!!!!

2018. jún. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
36%
Esetleg párterápia? Talán egy szakértő előbb ki tudná szedni belőle. :(
2018. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Annyira köszönöm nektek a sok választ! Meg a sok üzenetet , annyira jó , hogy nem "magamban" gondolkodom így hajnalban. Hétfőn elmegyek váratlanul elé a munka végére , hogy hazakisérjem. Ezzel szerintem ki tudom deríteni , hogy haza akar e jönni egyből. Vagy a reakcióját látva tudok következtetni.
2018. jún. 9. 00:12
 14/24 anonim ***** válasza:
61%

11ES vagyok!

a legnagyobb gond szerintem, az hogy nem beszél!

mert ez azt jelenti, hogy nem is akarja megoldani a problémát, és azt sem akarja, hogy te próbáld megoldani, ennek pedig az lehet az oka, hogy nem érdekli már.

nagyon sajnálom, mert én is voltam hasonló helyzetben. az állandó elutasítások csak rombolják az önbizalmadat is, és akaratlanul is magadban fogod keresni a hibát. 27nő

2018. jún. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
A dolgok lényegét már leírták elöttem! Ismételni nem akarok! Egy biztos! Ilyen pasihoz, ilyen problémák megléte esetén, eszedbe ne jusson hozzá menni!
2018. jún. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is hasonló volt a helyzet ... sőt .. volt ,hogy eltelt másfél hónap is . Valóban csak a munka volt a gondja páromnak . Mikor a melóban nem volt akkora hajtás neki is több kedve volt hozzá .Sokszor vesztünk mi is össze emiatt. Majd egy sima beszélgetés alkalmával elmondta ,hogy sokszor az veszi el a kedvét ,hogy már annyira akarom ,hogy olyan mintha ez neki kötelező feladat lenne . Természetesen bemérgeltem magam így addig nem volt semmi amíg ő nem kezdeményezett ... Azóta elköltöztünk másik munkája van és van egy csodaszép kislányunk :) Lehet nálatok is ez a gond . Viszont ha így van a kommunikációtokon nagyon javítani kell :)
2018. jún. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kicsit vegyél vissza a hisztiből. Tudom én is lány vagyok és tudom milyen rossz amikor nem kapod meg amit szeretnél. De a ha ennyit hisztizel ki fog ábrándulni belőled. Becsüld és tiszteld, hogy ő dolgozik értetek és ez miatt fáradt. Próbáld meg elfoglalni magad egy kicsit mással, esetleg visszábbvenni a vágyaidon és elfogadni a kevesebb adagot. Mikor szabadnapos pedig orrba-szájba küldeni. Mivel az én párom is 24 órából 24-et aludn tudna, úgy elfárad a melótól, vettem magamnak egy piros színű barátot. Én is szerelmes vagyok, ez volt a megoldásom rá.
2018. jún. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%

lehet hogy a dominancia nem jön be neki,mert amiket írtál ott folyton te vagy a kezdeményező méghozzá eléggé direktben.

egy uralkodó típussal szemben meg ez öngól vagy tiszteletlenség valahol,hogy te elvársz és inkább vágyűző a számára,hogy most meg kellene felelnie és még irányítani is próbálják.

szóval inkább próbáld meg kevésbé direktben.

bemész meztelenül és csak fekszel passzívan,aztán néha felállsz úgy,hogy jól lásson mindent és legyen ideje kezdeményezni.


én csajom is szokott ilyen kis rafkósan nyitni.

éppen punnyadok és akkor zuhanyzás után belibben a szobába meztelenül,felkap valamit mintha szüksége lenne az adott dologra és már ott sincs.

pontosan tudom hogy mire megy ez ki,mégis olyan hatással van rám,hogy már ugrok is mint egy állat és elkapom az előszobában.

mindenesetre nekem az jön le ebből,főleg hallgatós játszmából meg az utána lévő hisztidből,hogy a pali nagyon nem tolerálja ha irányítani akarod és maximálisan vágyűző ez számára.


ha pedig nem innen fúj a szél akkor meg vegyél neki királydinnyét,tribulust,vagy méressen egy tesztoszteron szintet.

hátha azzal van a probléma.

2018. jún. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
35%

“Szinte minden percéről tudok. Nem jar el itthonrol, dolgozik és egyből jön haza. Egyutt vagyunk mindig ha nem dolgozunk.”


Na ez a baj.


Az allando egymás nyakában lógás kiöli a vágyat.

2018. jún. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan kik azok a pszichopaták akik 3 hét szex mentesség miatt véget vetnének egy 3 éves kapcsolatnak?


És ha tényleg fáradt?! Ha depressziós?!

2018. jún. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!