Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalom után mire kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JD FAN kérdése:

Első alkalom után mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek meg nekem nemsokára eljön az első szex és fél hogy mennyire fog vérezni,stb.

Ezt szeretném megkérdezni hogy miután elkezd vérezni,akkor hagyjuk abba vagy csak mossuk le a vért?

Vagy mennyire fog vérezni?


2018. jún. 11. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tegyetek magatok alá törölközőt , lehet kettő-három és had szóljon, mehet végig.

Ráértek utána tusolni és kész.

2018. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy kell elképzelni,hogy ömleni fog a vér.:)

Sőt,az sem biztos,hogy egyáltalán vérezni fog.Én nem véreztem és egyik barátnőm sem,szóval ez egyáltalán nem törvényszerű.

Ha elég nedves lesz és kellőképpen el tud lazulni,akkor nem lesz fájdalmas,max.kellemetlen,de abszolút kibírható.

A hosszű előjáték mérvadó,arra figyeljetek.

2018. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ellenpélda, ismerősömnél ömlött a vér elmondása alapján és végig sírt. Azt nem értem, hogy a partnere miért nem hagyta abba. Nem tudom melyik férfi szeret síró nőt reszelni...

Ha netán ez lenne nálatok is, álljatok meg. Egyébként jól írják előtt, törcsi, utána zuhany.

2018. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy piciket verzett csak de a torolkozo az mindenkepp legyen a lany alatt. Figyelj ra nagyon,ha faj neki hagyd abba. En is sirtam egy kicsit ugy fajt, de ez nem biztos hogy mindenkinel igy van
2018. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha esetleg nagyon fog vérezni akkor mi a teendő?
2018. jún. 17. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!