Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Salátapuncinál mire kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Salátapuncinál mire kell figyelni szex közben?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülye kérdés, de eddig egy lánnyal szexeltem neki baba puncija volt. Viszont a barátnőmnek saláta van. És ugye a kilógó ajkak miatt gondolom figyelni kell arra hogy nem "gyűrödjön össze" szexnél, mert az fájhat neki. Tehát behatolásnál szét kell húzni az ajkakat?

Pl misszionárius póznál hogy tudom betenni neki?


Bocsánat a hülye kérdésért, de eddig csak 1x szexeltem.

Köszi!


2018. máj. 29. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
ne csinalj belole vacsorat
2018. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell semmi efféle figyelmet fordítanod rá...egyszerűen szeresd és okozz neki örömet!

De kérem aki a női nemi szervet így aposztrofálja az legyen kedves vágja fejbe magát!

Előre is köszönöm!

2018. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható, nyugi. Nekem is az van, annyi a trükkje tényleg (bármelyik póznál) hogy magukat a kisajkakat ne gyűrd bele a hüvelybe mert az fáj. Ergo ja húzd szét, és akkor utána nem lesz baj, punci-punci, nincs semmi különbség. :)
2018. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Ne legyeb belőle répa:D
2018. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy barátnőm aki mindig széthúzta magának előtte. :D
2018. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
ugyan úgy kell bánni vele mint az előzővel.
2018. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Ugyanúgy, csak ha jól csinálod, salátalevet is kapsz. ;)
2018. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Tartsd távol a nyulat :D
2018. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó esetben a behatolás előtt a lány már felizgult, kivánós, olyankor a kisajkak is szétnyílnak, és eléggé nedvesek ahhoz, hogy ne tapadjanak, ne gyűrődjenek be. Akinek már van tapasztalata, az segít betenni, és beigazítja, hogy jól becsússzon. Nem szokott probléma lenni, viszont az nagyon kellemes, hogy mindenütt nedves punci van, kívül-belül, még a zacsimat is símogatja!

Most nem volt kérdés, de szerintem hálát adhat a teremtőnek, akinek nagyobbak a kisajkai, mert sokkal jobban lehet izgatni, szopogatni, beszívni, nyelvet közéjük illeszteni, mmmmm!

2018. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nő vagyok, hasonló az enyém is, de soha nem történt még olyan hogy belegyűrődjön, amikor nedves, és a kemény farok odaér elsőre nem durván, és nem is túl gyorsan, akkor az szépen utat tör magának, szinte szétnyitja. legalábbis nálam így van.
2018. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!