Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rà? Mi baja van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rà? Mi baja van?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem akarja hogy nyaljam ott lent azt mondja hogy csak nem szeretné és ennyi még sose engedte hogy ilyen formában okozzak örömet neki pedig én majd meg veszek érte hogy nyalhassam volt hogy szexelni se volt emiatt kedvem megkérdeztem mi a gond de csak azt mondja hogy nem akarja az okát el se mondja szerintetek mit tegyek? 22F

2018. máj. 29. 01:55
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Teljes mértékben át tudom érezni a lány helyzetét. Lassan 19 éves vagyok a párom 21 és kb fél éve vagyunk együtt. Ez a fajta "konfliktus" nálunk is jelen volt illetve van is. Nekem a mostani barátom előtt csak 1 kapcsolatom volt ami egy évig tartott. Én az exemnek sem engedtem. Egyrészt mert szégyenlős vagyok de nagyon nagyon de főleg az intim részein a lányok 90%-a az. Szerintem ez lehet egy ok. Illetve az sem mellékes, hogy ugye a vaginának van egy jellegzetes illata és hát lehet, hogy attól is fél a leányzó, hogy ez kellemetlen lesz számodra. Pedig ez egy teljesen természetes dolog a női szervezetben. De ezeket agyban kell megoldani és megbeszélnie magával az embernek. Én sem szeretném ha lennt ügyködnea párom. Bár legutóbb megengedtem neki de csak pár pillanatra mert a stressztől nem tudtam ellazulni, hogy élvezhessem. Szóval ezek is lehetnek okok. Egyébként én alapjáraton sem díjazom az orális kielégítést főleg lányok részére, mivel a hüvely ph-ja elég könnyen feltud borulni és az nem egy kellemes dolog. Így az orvosi előtt pár hónappal azt hiszem van egy kis tudásom e téren.😅
2018. máj. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

(Az első vagyok)

Azt azért tartsd szem előtt, hogy ez a téma általában nehezen érint egy lányt. Így, ha felhoznád neki a témát akkor legyél nagyon finom és próbáld elmondani neki a te szemszöged és hogy mennyire szereted őt. De végső soron, legyen az övé az utolsó szó. Idő kell az ilyen intim dolgok megoldásához.

2018. máj. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki hogy mit érzek és mennyire vágyom a dologra nem vagyok egy erőszakos tipus ha nem akkor nem de már nem tudom mit tegyek az is felmerult bennem hogy nem szeret es azert nem engedi
2018. máj. 29. 02:39
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Vszeg nem akar szopni, mert undorodik a dologtól (nem toled!!!), viszont tudja, hogy a nyalast illene viszonozni.
2018. máj. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem az aggasztó a kérdésben, hogy a barátnőd ezt nem szereti. Csupán az, hogy még csak az okát sem hajlandó legalább veled megosztani. Őszinteség, nyitottság, bizalom hol van ilyenkor?
2018. máj. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
1-es az orvosi előtt nem sokkal is sötét vagy, mint az éjszaka! Persze, pH, de barom. Csak neked ugye?! Gondolom te sem hagyod nyalatni magad.....
2018. máj. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen párok mint ti (és az egyes válaszadó a otthon) nem illenek össze. Van ami nem működik. Tudomásul kell venni. Az igények nem passzolnak. Pont olyan ez mint fordítva: ha csak jó és élvezetes szex van de nincs érzelem, akkor az se egy hosszútávra tervezhető kapcsolat.
2018. máj. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #1 az orvosi előtt, mitől borulna föl a hüvely pH-ja? A nyálból nemigen kerül oda, ugyanis nem a hüvely belsejét nyaljuk, az nemigen menne, ráadásul gyöngén beidegzett, hanem a csiklót és a kisajkakat, max még a hüvelybemenet körül.

Vagy fordítva értetted, a felborult pH-jú hüvelyről beszélsz? Az valóban melegágya a fertőzésnek, ami lehet a rossz szag oka, de akkor az én szövegértésemmel lehet baj. (?!)

2018. máj. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Ugyan így vagyunk a barátnőm segglukával :) szégyenlős ,ez minden :) 23/F
2018. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, de szépen fogalmaztál.
2018. máj. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!