Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet valami komolyabba baja?...

Lehet valami komolyabba baja? Hogy vegyem rá a pihenésre?

Figyelt kérdés
Anyukámnak tüdőgyulladása van, nagyon csúnyán köhög, hangja is alig van. Pihennie kéne, de ő megy dolgozni... Még az orvos is mondta neki, hogy maradjon egy hétig otthon, de annyira makacs és buta (elnézést, de annyira felidegesít ha betegen is dolgozik:S), hogy nem akar itthon maradni. Vezető és sok teendője van, ezt meg is értem, de nagyon rosszul van és teliköhögi az egész házat és nincs jobban... Én is beteg vagyok, mostmár még rosszabb lett a köhögésem. Ugye ez nem azért van?? Mit csináljak anyával, hogy ne menjen dolgozni, hanem pihenjen itthon? Súlyosabb lehet a helyzet, ha ezt így folytatja?
2011. márc. 29. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladásnak komoly szüvődményei lehetnek ha nem piheni ki valaki. Vedd rá valahogy anyudat! :( Sok sikert!
2011. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!