Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szűz lányok 90%-a miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz lányok 90%-a miért tapasztalt férfiakkal akarja elveszíteni?

Figyelt kérdés

A figyelmesség nem tapasztalat kérdése,egy szűz pasi is lehet figyelmes, de egy tapasztalt is bunkó, akár erőszakos.

Szerintem sokan pont azért vonzódnak a szűz lányokhoz, mert könnyeb rájuk erőltetni az akaratukat...



2018. jún. 10. 19:36
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

A 20-as éveim közepén én is nagyon csóró voltam, ezért nem is foglalkoztam olyannal, hogy kéne valakit találnom. Legkisebb problémám is nagyobb volt ennél. Nyilván, akkor rontottam el, hogy évekig nem is foglalkoztam vele. De nekem karrierem soha nem lesz, soha nem voltak ambícióim. Nekem teljesen megfelelne egy szerény(nem csóró), hagyományos családi élet.

Én is most kezdtem el utazgatni, annak ellenére, hogy nem vet fel a pénz, de anyagi gondjaim nincsenek, illetve azért van félretett pénzem elég. Lehet külföldön normálisabbak a nők, én mivel nem feltétlen központi helyre szeretek menni azt látom, hogy zárkózottabbak sok helyen. De ez irreleváns, mivel külföldön megint csak kalandozni lehet. Hülyén is érezném magam tőle.

Viszont itthon láttam eleget. Én nekem úgy alakult különböző tényező miatt, hogy behatóbban volt rálátásom különböző rétegekre. A konklúzió: a világ bizony egy szörnyű hely.

De továbbra is csak ismételni tudom magam. Nyilván akaratlanul is rám a régi szemlélet volt nagy befolyással. Ez nem olyan dolog, hogy én tudatosan ezen elmélkedtem, hanem így alakult ki a személyiségem. Most kb. velem egyidős vagy. Nyilván emlékszel még milyen képet kaptunk mi mindenhonnan gyerekként. Mesék, filmek és az öregek által. Valahol akaratlanul ott van bennem, hogy jön a herceg, megismeri a királylányt és boldogan élnek amíg meg nem halnak. Nyilván ez nem egy valós dolog. A mai világban meg különösen nincs létjogosultsága. De ez akkor is ez mélyen az én személyiségem és lényem része. És ahogy telt az idő egyre inkább erősödött bennem az a kontroll nélküli késztetés.

Megkeseredett lennék? Valószínűleg igen. De a körülöttem lévő emberekhez mindig vidáman és normálisan állok. Én mindig is sokat segítettem mindenkinek. Minden szempontból, akár anyagilag is. Persze ki is használják a rendességem az emberek, de annyira én nem bosszankodom ezen. Ha már így jártam legalább ennyi értelme van az életemnek, hogy segítettem sok mindenben másoknak és nem volt teljesen céltalan a létezésem

2018. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én őszintén szólva mindig inkább azzal a gondolattal szimpatizáltam, hogy szűz legyen az is, akivel először csinálom, mert azt valahogy "kölcsönösebbnek" érezném, mindkettőnknek fontos pillanat (vagy félóra) lenne, nemcsak nekem. Persze 20 évesen viszonylag kevés esélyem van arra, hogy ezt megvalósítsam, hacsak nem kezdek fiatalabbal.
2018. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!