Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szűz lányok 90%-a miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz lányok 90%-a miért tapasztalt férfiakkal akarja elveszíteni?

Figyelt kérdés

A figyelmesség nem tapasztalat kérdése,egy szűz pasi is lehet figyelmes, de egy tapasztalt is bunkó, akár erőszakos.

Szerintem sokan pont azért vonzódnak a szűz lányokhoz, mert könnyeb rájuk erőltetni az akaratukat...



2018. jún. 10. 19:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
71%
42. évesen volt egy csaj akivel szexeltünk, ő 16. volt, de 18.-nak mondta. miután megtörtént kiderült hogy csak 16 lesz. Már nem volt szűz, de azt mondta nekem hogy de jó lett volna ha én vagyok neki az első.
2018. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
46%
De ami a jobb kérdés, hogy ezen szűz lányok 100%-a miért nem velem akarja elveszíteni? :D
2018. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
74%

#10 Ha a pasik nagy részének is véreznie kellene a szüzességük elveszítésekor, és idegen dolgokat dugnának fel a legeslegérzékenyebb testrészükbe akkor beszélhetnénk arról a fránya hozzáértést illető kettős mércéről.

Amíg fájdalmai csak a nőknek vannak, addig joguk van olyannal lenni, akiben megbíznak. Meg egyébként is...

2018. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

A szex az akárhogyis, de mindig 2 emberről szól, vagy annyiról ahányan jelen vannak.


Ha ez zavar, akkor nyugodtan elveszítheted egy díldóval is, akkor legalább csak rajtad múlik, hogy fájni fog e, mennyire fogsz vérezni...


Sőt nem is kötelező elveszítened.


Viszont amíg egy másik emberrel szexelsz, addig nem csak Te számítasz. Ha szerencséd van és megérdemled, akkor figyel rád, de ez nem tapasztalttság kérdése.

2018. jún. 10. 21:05
 15/32 anonim ***** válasza:
59%

Én voltam velem egyidőssel is akkor voltunk 17 évesek, és voltam 25 évesen egy 39 évessel. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt, az idősebb, tapasztaltabb pasi, isteni volt. Ahhh ha csak rágondolok...

Tudta mit csinál, tudta mit akar, és azt is, hogy mi kell ahhoz hogy jó legyen, élvezzem és biztonságba is érezzem magam.

Életem legjobb és legszebb élménye volt, és nem is szeretnék már fiatalabb pasit.

2018. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Csak kár, hogy egy 39 éves pasi vagy.
2018. jún. 10. 21:08
 17/32 anonim ***** válasza:
83%

Rendkívül ijesztő módon gondolkodsz kérdező.

A szex nem egy jótékonysági tevékenység.

Nem kell senkinek rákényszerítenie magát arra, hogy olyannal legyen, akivel nem akar lenni, csak azért, mert az illető nagyon nagyon nagyon szeretné.

Az önsajnálatból meg húzd ki magad: mindenki egyenlő esélyekkel (szüzen) kezdni, de a többség képes tapasztalatot szerezni, szóval teljesen felesleges elvárni a nőktől, hogy dögöljenek meg ha a saját igényeikhez mérten akarnak partnert választani.

2018. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Csakhogy a férfiak 25% még 30 felett is szűz, míg a nőknél ez az arány 1% alatt van...

A férfiaknál ennek a 25%-nak kb. a fele el megy prostihoz, a másik felének meg vagy hatalmas szerencséje lesz, vagy örökké szűz marad.


És a szex valóban nem jótékonykodási alapon megy, éppen ezért a szűz csajoknak sem kéne azt hinni, hogy semmi nem számít csak hogy nekik a legjobb legyen és hogy valami ajándék az annak a szerencsésnek, hogy neki adják a szüzzeségüket.

2018. jún. 10. 21:21
 19/32 anonim ***** válasza:
12%

Üdv a való világban barátom!


Megsúgom, nem a szűz férfiaknak áll ez a világ.


A fiatal nők önhatalmúlag uralkodhatnak a hímeken, annak a kis denevérbőrrel kőrbeölelt repedésnek hála.


A punci fegyver, amit használnak is, azért hogy az akaratukat érvényesítsék.Férfi-női egyenlőség csak akkor van, ha követelésekről van szó.


...de nem is kell változnia ennek, mert ez a biológia, evolúciós állati ösztönök.

Na meg semmi félnivaló nincs, a nők ezt 100x megfizetik 30 felett. Akkor exponenciálisan csökken a női punci értéke, mert cserélhetővé válnak az újabb, fiatalabb, feszesebb modellekre.

A férfiakat ez nem fenyegeti, így látható, hogy később a férfiak köre jön.

Aki nő nem rakott fészket, annak már reszeltek kb.

2018. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
93%

16os vagyok, és 27 éves nő :D

de te annyira kötöd az ebet a karóhoz, senki véleménye nem érdekel téged csak a sajátod.

gondolom azért háborogsz, mert te is tapasztalatlan vagy, és elhappolt előled egy érettebb pasi már egy nőt, vagy csak simán nem találsz senkit. 27nő

2018. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!