Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szűz lányok 90%-a miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz lányok 90%-a miért tapasztalt férfiakkal akarja elveszíteni?

Figyelt kérdés

A figyelmesség nem tapasztalat kérdése,egy szűz pasi is lehet figyelmes, de egy tapasztalt is bunkó, akár erőszakos.

Szerintem sokan pont azért vonzódnak a szűz lányokhoz, mert könnyeb rájuk erőltetni az akaratukat...



2018. jún. 10. 19:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
68%
Én egy szűz fiúval vesztettem el, és csodálatos volt. Nem okozott fájdalmat, nagyon figyelt rám. Szerintem sincs akkora összefüggés a tapasztalat meg a között, hogy a lánynak jó lesz-e az adott pasival az első alkalmon, vagy sem, mint ahogy azt sokan gondolják.
2018. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Mindenki véleménye érdekel, csak még nem sikerült meggyőzni...

Szerintem én érvelek, tedd hàt, Te is ezt.

Mond, hogy miért nincs igazam...

Min változtassak ami a gondolkodásomat illeti.


Amúgy azért érint ez ilyen érzékenyen, mert humanista vagyok és így az egyenlőség híve.

De emerileg gusztustalannak találom sok lány felfogását, meg akarom Őket érteni, vagy győzni. Ez van.

2018. jún. 10. 21:41
 23/32 A kérdező kommentje:
21. egyetértünk, végre egy ilyen is... Remélem tényleg lány vagy.
2018. jún. 10. 21:42
 24/32 anonim ***** válasza:
64%

Miért vagy humanista, ha megkérdezhetem?


Mi az ami ebben a parazita életformában olyan jó?


Én már rég lemondtam az emberiségről, mert pontosan tudom, hogy az emberiség 90%-a nem több egy környezetét felemésztő élősdinél.


Jobban teszed ha te is a saját érdekeidet nézed, és feladaod a humanizmust. Van pár ember akiért megéri küzdeni, megéri kapcsolatot kezdeni velük, legyen az barátság vagy szerelem... de ez irtózatosan apró kisebbség.

2018. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
87%
Szűz fiúval vesztettem el, nem bántam meg. Azóta volt már tapasztaltabb és tapasztalatlanabb partnerem, fiatalabb és idősebb is de szerintem a legjobbak a fiatalabb és tapasztalatlanabb fiúk 23/L
2018. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
88%
#10 nem mentesz meg te senkit.Ha nem veled,hát megdugatja mással magát,de ha már itt tartunk mit akarsz te a 14éves lányoktól 28évesen, egyáltalán mi közöd van hozzájuk?Mellesleg kétlem hogy olyan jó pasi lennél hogy rengeteg szűzlány könyörögne neked.Pláne miután képtelen voltál normális kapcsolatban elveszteni a saját szüzességed,és elmentél prostihoz.Ez a legalja,aki egy kicsit is jó valamire az 24évesen nem szűz...lehet lepontozni,jöhet a megkeseredett szűzfiúk hada az oldalon:D
2018. jún. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
26%
Ebbe bele kell törődni. Megváltozott a világ. A társadalom egyre önzőbb, nem csak a nők. Régen a férfiak voltak sok dologban önzőbbek, mostanra a nők beérték őket, sőt át is estek a ló túloldalára. Most ez a lapjárás, majd egyszer talán megváltozik, mivel minden ciklikus az életben. Én soha nem voltam egy nagy szoknyapecér, soha nem vágytam kalandokra, mindig csak rendes kapcsolatra vágytam. Aztán volt idő amikor semmire nem vágytam. Ahogy telik az idő meg egyre inkább már csak azt szeretném nem hogy egy rendes kapcsolat, hanem családalapítás. Annak ellenére, hogy még fiatalon több százszor szexeltem, mára már kb szűznek számítok. Ha meghallja egy lány, hogy milyen régen nem volt senkim, akkor egyből megretten és menekül. Mivel én mint mondtam nem csak dugni akarok, így nem minden jöttment lánynál próbálkoz(ok)tam. Így ez megint csak sok időkiesés. Én már elfogadtam, hogy túl késő újrakezdeni és kifutottam az időből. Én nem írogatok ki kérdéseket, mert tényleg nem tehet mást az ember mint hogy beletörődik, hogy ez van és egyedül marad. Kapálózásnak és vergődésnek nincs értelme, ha nincs másod legalább a büszkeségedet ne veszítsd el! 31F
2018. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

30F én ugyan ezt érzem, azzal a különbséggel, hogy én bizakodó vagyok.


Nekem is régen volt nőm, de lassan kezdenek beérni a dolgok, és egyre több az önbizalmam. Csak ez számít a nőknél... sajnos a tini kornak vége, ehhez alkalmazkodnunk kell.


Felejtsd el a családot meg a kapcsolatot. Élj napról napra mint én, és akkor majd alakul valami :)

2018. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
56%
Most nem akarom idézgetni Marcellus Wallace és Butch Coolidge beszélgetését:D Nem, hogy jobb lesz, csak megpimpósodnak ezek a dolgok mint a bor. Nem érik be itt semmi utolsó. Nálam nem arról van szó, hogy nagyon szarul néztem ki és ez majd jobb lesz. Arról sincs szó, hogy nem mertem volna beszélni lányokkal és ez is majd jobb lesz. Könnyedén beszélgettem mindig is és az sem okozott gondod, hogy elhívjak valakit randira. Konkrétan arról van szó amit írtam. Én őszinte vagyok, nem akarok titkolózni, nem akarok zsákba macskát árulni. Így meg az van amit írtam. Az amit meg a végén írtál, gondolom azt jelenti burkoltan, hogy ne foglalkozzak semmivel csak gátlástalanul k*rjak a vak világba. De én mint írtam, nem ilyen vagyok. Ezen nem tudok és igazából nem is nagyon akarok változtatni.
2018. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem most érett be a karrier. Ez eleve önbizalommal tölt el, mert huszonévesen egy csóró lúzer voltam.


Most pl van annyi zsm hogy csak úgy random fogjam magamat és egy hátizsákkal elmenjek hétvégére valahová, egy olcsó répjeggyel.

Kalandozok, akár egyedül is... kiszélesedett a létómezőm.


Egyébként a külföldi csajok sokkal de sokkal jobb fejek. A magyar nők 90%-a egy kiállhatatlan pi..csa.


Én is családot akarok, de lazán. Ha alakul valami akkor alakul. Ha nem akkor nem.

Bőven ráérünk még 10-20 évig.


Csak egy kis világlátás kéne neked, és nem lennél 30 évesen egy megkeseredett ember.

2018. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!