Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » LÁNYOK! Titeket zavar az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shyzx24 kérdése:

LÁNYOK! Titeket zavar az ha valakinek nagy a cerkája? És rengeteg cucc jön belőle?

Figyelt kérdés

nos velem , ez a helyzet.. nagy a cerka és rengeteg cucc jön belőle! valakit zavar ez vagy illetve izgat?


őszinte válaszokat kérnék ! :) 28 /F


2018. jún. 10. 13:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem reklámozni akartam magam , csak van amikor már zavaró ez a dolog :/
2018. jún. 10. 13:58
 12/16 anonim ***** válasza:
"Két" olyan sráccal voltam akinek hatalmas volt az egyik simán bement előjáték nélkül, de a srác 10 perc alatt abba hagyta és csak annyit tudott mondani mikor közöltem vele hogy nem élveztem el hogy bocsi, a másik kinyalt megujjazott és csak a fele ment be és az is nagyon fájt, szóval akkor meg miattam hagytuk abba az egészet.
2018. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2018. jún. 10. 15:26
 14/16 anonim ***** válasza:
Szexeltem párszor egy sraccal, aki azért szakított az exével, mert a lánynak gátszakadása lett a mereteitol... Nekem ezzel nem volt problémám, meg ugyes is volt a srác (tényleg bazi nagy van neki...), de az átlagos vagy annál egy icipicit nagyobb sokkal jobban bejön. A mostani barátomnak pl. pont jó, sosem cserélném nagyobbra. :) De a technika és a tapasztalat is nagyon sokat számít, nekem pl. fontosabb, hogy sokáig bírja (min. 20-30 perc), a végén akar gyorsabb tempóban is.
2018. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Hazudnak, persze hogy szeretik a nagy vastagot."


Persze, attól jó a szex, ha be se fér a puncimba a férfi pénisze a vastagsága miatt, mert ezzel elkerülhető, hogy a hossza miatt a méhszájamat döfködje, ami akkora élvezet, mintha téged kutya pózban minden ütemnél tökön rúgna a barátnőd a sarkával. xD


Zseniális férfi logika, hogy attól jó a szex, ha vastag a pénisz, így se a puncimba, se a számba nem fér.


Végül is szuper dolog a lingam masszázs, de nekem azért hiányozna a szex. xDD

2018. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy neked mi a nagy meg a sok, normális keret között engem nem zavar egyiksem.
2018. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!