Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem 'zavar' hogy...

Titeket nem 'zavar' hogy minden régebbi (nem retro, csak pár évvel ezelőtti cucc) megváltozik, megújul?

Figyelt kérdés

Engem nem is az h zavar,de nem értem.Vagyis csak szeretem a megszokott dolgokat,meg mindent.De nem,ma már minden megújul,és már semmi sem a régi,és egyre több ilyet veszek észre a boltokban.pl.Hubba bubba rágó,epres ízű orbit rágó,hosszú rózsaszín orbit,cheetos pizzás chips,choco minis pepito-t milkára váltották stb stb..

Szóval nem mintha ez lenne a legnagyobb problémám,csakúgy érdekelne h ti nem szeretitek azt jobban amit már megszoktatok? ha valaki ugyanis szeret valamit,akkor azt mindenféle újítások nélkül is meg fogja venni,mert már tudja milyen az.De itt a legfőbb gond nem az új csomagolás,hanem az h már az íze sem a régi,mert mindennel spórolnak!!

Még csak 15 éves vagyok,szóval még az életem során,tudom h lesz rengeteg változás a dolgokban,újítás stb. csak érdekel mások véleménye is ezzel kapcsolatban :)

Légyszi,csak értelmes válaszokat íratok.


2014. febr. 15. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Így próbálják rávenni az embereket arra hogy több és több pénzt költsenek

Nézzünk például egy autót.

Egy házaspár kocsit szeretne venni, de a márka és a model amit kiválasztottak már 3 éves, ezért más fajtát vesznek. Namármost; rá 1 hónapra az előbbi gyártó kiadja az adott modell egy ráncfelvarrott verzióját, így a házaspár úgy dönt hogy mégiscsak azt veszik meg, mert új és modernebb. Pedig csak a design más.


Nos? Megérte a gyártónak újjabb verziót készíteni? Igen, mert mégiscsak az ő terméküket választották. És ez az egész piacon érvényes. Aki nem fejleszt, az lemarad.


Hogy zavar-e? Természetesen igen. Azért amiért téged is. Én sem látom értelmét hogy a jól bevált dolgokon változtatnak folyton. Dehát mit lehet tenni?

2014. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából semmit..beletörődni és elfogadni! :/

Köszi a gyors választ:)

2014. febr. 15. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!