Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek-e vele újra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek-e vele újra?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 22F, ismerősök vagyunk, én 22N vagyok, néha találkozunk közös ismerősök által.

Első pillanattól kezdve voltak szikrák közöttünk, pár hónap múlva pedig lefeküdtünk egymással.

Nem jelentett semmit nekem, és neki sem. Miután vége volt, ment mindenki a dolgára. Nem kényeztetett, magával törődött.

Eltelt kb. 1 Hónap, újra megkeresett, hogy mit szólnék hozzá, ha megint lefeküdnénk? Igent mondtam, mert bíztam benne, ez talán jobb lesz, mint az első alkalom volt. Utána hiányérzetem volt, nem volt meg benne egymás kölcsönös kényeztetése, mondhatni újra magával törődött.

Később tanítgatni akart, hogyan legyek jobb, nemet mondtam, és megszakítottuk a kapcsolatot, lezártuk a kettőnk dolgát.

Eltelt 3-4 hónap kb, és újra írt, hogy benne lennék-e még egy együttlétben. Ígért mindent, hogy kényeztetne előtte, most más lenne...

Az eltelt hónapok alatt vártam, hogy írjon, viszont nem tudom elhiggyem-e a mézes madzagot, amit ígért.

Honnan tudjam, hogy élesben megtenné mindazt, amit mondott?

Nem akarok ugrani, ha fütyül, de félek kicsit, hogy kimaradok valamiből, ami lehet jó lenne.

Ti mit tennétek a helyemben? Belemennétek újra?

Ui.: Nem fekszek le mindenkivel, Ő az első, akivel ilyet tettem, és azóta sem volt futókalandom.


2018. jún. 6. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló, hogy csak egy lyuk vagy számára.

Legyen tartásod. Ha kétszer semmibe vett, harmadszor sem lesz másképpen...

2018. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Most még szexeljetek és ha nem tartja be amit ígért akkor soha többet.
2018. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért tetted meg az első alkalommal és utánna is?

Mit éreztél előtte és utánna?

2018. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akár privibe is leirhatod

#3as voltam

2018. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 2-el értek egyet
2018. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire hülye vagy??! Csak d.ni akar aztán lelép,ennyit jelentesz neki. Persze kényeztet addig mìg le nem szopod max addig utána nem.
2018. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én meg nem találok egy lányt sem akit kényeztethetek! Imádok nyalni is és imádom ha a nő élvez velem. Sajnos nem akar megismerni senki. Ha meg megismer valaki akkor meg azt mondja hogy miért nem ismertük meg egymást előbb?
2018. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy viselkedsz, mint egy rendelhető kva, akit használnak, szóval mit vársz?
2018. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze feküdj vele le!


Ezt te kérdezted komolyan ugye??

Hogy lehetsz ilyen naiv buta liba..

Csak ürítésre használ mert te hagyod. Csettint te meg ugrasz.


24N

2018. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!