Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lefeküdjek vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés

Van párom 9 hónapja. Nem teljesít nagyon jól az ágyban. Heti 3x van szex, kb másfél perc alatt elmegy. Semmi előjáték.

Most van egy másik férfi. Le szeretne velem feküdni, mindenféle dolgokat vasárolna nekem.

Viszont a párommal együtt szeretnék maradni, de szexelnék is már egy jót.

Szerintetek?


2017. okt. 19. 11:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a pároddal!
2017. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
Használd ki a lehetőséget és így legalább vágyaid is teljesülnek !!
2017. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Tehát eladnád a tested az ajándékokért és a jobb szexért, viszont a biztos hátteret sem adnád fel. Most nem tudom eldönteni, hogy ez k/_/rválkodás vagy r/bancoskodás
2017. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Beszélnék a párommal, ha nem változtat akkor lefeküdnék vele, de a párom kiraknám. Nekem fontos a tartalmas együttlét.
2017. okt. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

hát ez a te hibád hogy egy másfél perces önző csávókát megtartasz 9 hónapig...

már bocs

legyél korrekt és mond meg neki h ez neked így kevés.

2017. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
A másfél percben a lánynak is óriási szerepe van.Nem hiszem hogy a kérdező nagy lepedő akrobata lenne.Nem csak a férfin múlik az együttlét milyensege hanem a nő ugyanúgy...
2017. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Korrekt nem vagy, de megértem, hogy hiányzik a jó szex... tehát előbb a pároddal próbálj valamit kezdeni, ha reménytelen, akkor szakítás és jöhet más.
2017. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem. Szakíts aztán azzal d...ughatsz akivel akarsz, hogy miért mondom ezt? Mert hajt a p...inád és kell a k.ú.rás neked, akkor legyél egyenes és merd felvállalni a párod előtt, hogy f...sz.i te egy s...zrt érsz az ágyban és nekem ez nem kell szakítok veled...na meg itt ez a másik fószer, akivel lehetne k...urogatnom és még ajándékokkal is ellátna mellette. (mondjuk, amiket írtál egyik rosszabb, mint a másik az első megcsalás a másik pénzért áruba bocsátod a tested, mert kapsz érte valamit...ezért írtam csináld úgy, ahogy írtam és merd felvállalni).
2017. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
21%

Ezzel a témával foglalkozom. Ez bizony a kurvoid magatartás előszele, nem pszichopátiás, antiszociális személyiségzavar jeleit is mutatja.

Tisztelettel: F. M. Phd

2017. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
maszturbálás nem téma?
2017. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!