Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lefeküdjek vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés

Van párom 9 hónapja. Nem teljesít nagyon jól az ágyban. Heti 3x van szex, kb másfél perc alatt elmegy. Semmi előjáték.

Most van egy másik férfi. Le szeretne velem feküdni, mindenféle dolgokat vasárolna nekem.

Viszont a párommal együtt szeretnék maradni, de szexelnék is már egy jót.

Szerintetek?


2017. okt. 19. 11:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%
Ajándékok ennyire fontosak neked? Akkor pénzt is elfogadhatsz érte ennyi erővel.....
2017. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
És mi van, ha az a másik férfi meg csak 1 percig fog maszatolni rajtad? Erre nem is gondoltál? Tudom te csak azt nézed, hogy elhalmozna ajándékokkal és akkor még az 1 perc is jobb, mint a pároddal...
2017. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
Bäszéld meg a pasiddal.
2017. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk mi lenne, ha először megbeszélnéd a problémát a barátoddal, ha nincs változás, akkor meg szakítasz. A gerinces embereknél ez így szokás, növessz egyet :D
2017. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A pároddal kellene megbeszélni először. Ha nem akar/ nem tud változtatni, akkor szakítás. Utána baszathatod magad.
2017. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

Tudod a másik fiúka mit kompenzál a sok sok mindenféle dologgal?

Hogy ő meg kettő perc alatt megy el. Sok szerencsét.

2017. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ne, legalábbis én nem csinálnék ilyet mert nem tartom normális dolognak, ez megcsalás. Érthető, amit írsz és alapvetően ebben még nincs is semmi rossz, hogy te ezen gondolkodsz, de ez így ebben a formában szerintem nem működik, legalábbis nálam nem jöhetne szóba ilyen "megoldás".

Ha a párodat szereted, jól megvagytok együtt stb., akkor beszéld meg vele ezt a dolgot, hogy neked ez meg ez nem tetszik és szeretnéd, hogy ezen és ezen változtasson. Konkrétan mond el neki, hogy mi a problémád és mit szeretnél. Ehhez nyilván nem lesz elég az, hogy rábólint, hanem ez egy picit hosszabb folyamatot és "gyakorlást" igényel, de ha meg van benne a hajlandóság, átbeszélitek stb., akkor az már egy jó dolog és értékelendő.

Ugyanakkor, ha te úgy érzed, hogy már nem szeretnél a párodtól semmit, türelmetlen vagy, a másik pasi jobban vonz stb., akkor a pároddal szakíts és csak azt követően kezdj bele egy új kapcsolatba mert szerintem ez csak így tiszta.

2017. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem hogy a kérdező nagy lepedő akrobata lenne."


Mert az segítene? 30 másodperc a 90 helyett? xD

2017. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A lepedő akrobata alatt azt értem h jó az ágyban,ért a férfihoz,tudja mire mi a megoldás.A korai magomlest lehet orvosolni gyakorlással.Csak ehhez szeretnie kellene a fiujat...
2017. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
51%

És ha lefekszel a másikkal cuccokért, jobb szexért, akkor otthon majd a párod jobban fog teljesíteni?Vagy évekig így tervezed, hogy folyton másoknál keresed a jó szexet a párod mellett?Nagy életcél....pff...

Minek erőltetni egy olyan kapcsolatot, ahol az egyik lényeges dolog nem működőképes?Gyáva vagy szakítani?

2017. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!