Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Adott x es y. X az "exem", aki valojaban csak kihasznalt, mar het honapja megtortent a "szakitas", azota nem is lattam, megse sikerult eddig 100%osan tullepnem rajta. Y x regi baratja, es tudni kell, hogy y velem mindig eleg k tsog volt, de mondjuk kivel nem?! Mostanaban ramirkalt fbn, bocsanatot kert a regi dolgokert, azt mondta, lefekudne velem. Ismerem annyira, hogy tudom, hogy ezt komolyan gondolta, mert sok mindent megd gna. Miota x elhagyott, senkivel nem fekudtem le, de mar nagyon vagyok a szexre, viszont kapcsolat nem kell, mert ugyis csak fajdalmat okoz mindenki, akibe beleszeretek. Y-ba tuti nem zugnek bele, ahhoz tul k tsog, es azt hiszem, most pont egy ilyen ferfira van szuksegem. Ugy erzem, ha lefekudnek vele, konnyebben engednem el x-et, mert nem o lenne az utolso, aki "hozzam ert"...

2018. jan. 14. 06:39
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
sok mindenkit *
2018. jan. 14. 06:40
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Vágyol a szexre, tetszik is, akarod is, akkor tedd meg, mert késöbb bánni fogod h nem tetted meg. De tájékoztass végül mire döntöttél.
2018. jan. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tedd meg.
2018. jan. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem lehet sok IQ-d, ha olyannal fekszel le aki kotsog veled...
2018. jan. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazából már magad megválaszoltad annak ellenére, hogy józan, ámde szubjektív véleményem szerint nagy hiba lenne, mert utána meg fogod bánni hosszabb távon. Vagy visazaüt rád, vagy azt mondod visszatekintve, hogy hogyan engedhettem meg egy ilyen embernek, hogy szexuálisan közünk legyen egymáshoz.
2018. jan. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

MÁR MEGINT TE? PONT VASÁRNAP HAJNALBAN?


VALAKI ADJON EGY CIÁNKAPSZULÁT, KÖNYÖRGÖM

2018. jan. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi ésszel szabadlábon...
2018. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
Te borzalmasan buta vagy
2018. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Inkább velem!
2018. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon buta vagy
2018. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!