Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Adott x es y. X az "exem", aki valojaban csak kihasznalt, mar het honapja megtortent a "szakitas", azota nem is lattam, megse sikerult eddig 100%osan tullepnem rajta. Y x regi baratja, es tudni kell, hogy y velem mindig eleg k tsog volt, de mondjuk kivel nem?! Mostanaban ramirkalt fbn, bocsanatot kert a regi dolgokert, azt mondta, lefekudne velem. Ismerem annyira, hogy tudom, hogy ezt komolyan gondolta, mert sok mindent megd gna. Miota x elhagyott, senkivel nem fekudtem le, de mar nagyon vagyok a szexre, viszont kapcsolat nem kell, mert ugyis csak fajdalmat okoz mindenki, akibe beleszeretek. Y-ba tuti nem zugnek bele, ahhoz tul k tsog, es azt hiszem, most pont egy ilyen ferfira van szuksegem. Ugy erzem, ha lefekudnek vele, konnyebben engednem el x-et, mert nem o lenne az utolso, aki "hozzam ert"...

2018. jan. 14. 06:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
44%

Akkor tedd meg. Ha nen lesznek érzelmek, csak a testi igények kielégítései, akkor hajrá

28/N

2018. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Miert lesz attol buta valaki, ha vagyik a kotottsegek nelkuli szexre? Ugyanezt egy pasi irta volna, meg lenne tapsolva....szanalmas. A normalis valaszokat koszonom
2018. jan. 14. 14:35
 13/24 anonim ***** válasza:
Én tituláltalak alacsony IQ-val rendelkezőnek. Miért? Azért, mert önmagára igényes nő nem fekszik olyannal, aki egyébként hülyének nézi, ócsárolja és egy tuskó a személyisége. Pláne nem fekszik le a volt párja barátjával. Persze ha szereted a megalázott helyzeteket, akkor tedd meg. Ha az boldogít, hogy miután megkefélt, eldob mint egy rongyot és beszámol rólad a haverjainak, azok meg jót röhögnek rajtad, akkor hajrá, tedd meg. De ne gyere ide vissza utána kisírni a bánatod, hogy miért ilyen szemetek a férfiak...
2018. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Azert az iq-mon dragam meglepodnel, hogy milyen magas, de nem folytatok vitat netharcosokkal. :D nem latod at az egesznek a pszichologiai alapjat, szoval hagyjuk is.
2018. jan. 14. 16:57
 15/24 anonim ***** válasza:

Istenem, hogy miért kell mindíg mindenkit definiálni, beskatulyázni valahova és mérlegelni agyon filózni mindent ?

Miért nem lehet csak úgy élvezni bármit, ami szembejön és jólesik.

Mindenki osztja az észt, de közben önmaga is élvezetekre vágyik, mindenki ezt hajtja, vagy így vagy úgy :-)

2018. jan. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hogy feküdhetsz le egy olyan valakivel, aki régebben "köcsög" volt veled? Akinek ilyen a természete, és ilyen a stílusa, mindegy, miért, azt nagy ívben kerülni kell, a leveleire sem kell válaszolni, max. 1x, egy teljesen közömböset, és utána semmit, nem hogy még lefeküdni vele!!! Várjál, fél év nagyon kevés ahhoz, hogy valakit elfelejtsünk. Majd jön megfelelő fiú is, lehet, 2-3 év múlva, addig fejleszd magad, műveld magad, olvassál, járjál moziba, színházba a barátnőiddel, iratkozzál be valamilyen sportkörbe, ott inkább találsz normális fiúkat.
2018. jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Neki nem kell művelődnie, hiszen nagyon magas az IQ-ja. Elég csak elolvasnod a kérdését, amely tele van irodalmi Nobel-díjas megoldásokkal :D
2018. jan. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Csak érzelemből fekszik le az ember valakivel!!!
2018. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerintem te már elfonzotted hogy.... IGEN!!

Szó fekudj levele nyugodtan.

2018. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Meg nem dontottem el, pentekig kell dontenem
2018. jan. 15. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!