Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz, hogy a kisfarkú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy a kisfarkú pasik távolságtartóvá/gátlásossá válnak, amint elkezd forróvá válni a hangulat egy buliban/baráti társaságban?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg a fenti probléma miatt nem is szívesen járnak szórakozóhelyekre. Mivel nekem kicsi a farkam (3,5 cm vékony) és nem is vagyok egy vonzó pasi (170 cm és 51 kg) így nem meglepő, hogy se barátnőm, de baráti társaságom sem volt soha (soha nem is voltam buliban). Viszont aki kisfarkúként (méretet nem írok, mindenkinek a lelkiismeretére bízom) rendszeresen járt/jár laza bulikba, összejár fiatal baráti társasággal, hedonistán élvezi az életet, egyszóval nem adja fel a társasági életét, viszont egyszer csak azt veszi észre, hogy forróvá válik a hangulat, akkor mi fut végig a fejében? Eszébe jut-e, hogy neki a kis farkával kellene villantania egy gruppen/orgia kellős közepén? Akkor fájóan a lelkébe tipor-e az a felismerés, hogy a haverjai közül neki van a legkisebb és esetleg a csajok is oda nem illő láncszemként kezelik-e? Az ilyen pasik hogy állnak ehhez a kérdéshez? Csajok válaszára is kíváncsi vagyok, hogy ők mit éreznek egy szabadabb társaságban, amikor akár csak a gyanú merül fel azzal kapcsolatban, hogy "xy spanomnak bizony valami nem okés ott a nadrágjában". Férfiként mennyire ciki ezt átélni? Méretet is írjatok!

2018. jún. 6. 21:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológusok testképzavarnak hívják azt, amikor valaki - hibásan - valamit gondol a kinézetéről, és csak azt fogadja el, ami ezt alátámasztja, az ellenérveket nem. Ilyenek a bulimiás lányok, és a "kisfarkú" fiúk.

Csak azt a felmérést fogadd el, amelyik ellenőrzött körülmények között született, a bemondás alapján készülteket nem szabad komolyan venni. A te méreted hosszban átlag feletti, átmérője átlagos. Ezt azonban hiába írom, mert te magadban döntöttél, és ahelyett, hogy kipróbálnád, inkább sajnáltatod magadat.

2018. jún. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Te miről beszélsz? Szerinted a baráti összejövetelek arról szólnak,h mindenki bedobja közösbe a párját és félrészegen tartanak egy nagy orgiát?

Azért kevesen szabadszelleműek ennyire.

Méretre visszatérve nekem 12/3,5 cm, sok nővel ugyan nem voltam meg (3) de egyikuk sem tett gúnyoló megjegyzest a méretemre, meg nem is emiatt lett vege a kapcsolatoknak. Szóval a nőket nem érdekli annyira a méret mint gondolod.

Ugyanakkor közös orgiákba énse mennék bele, nem is a nők, hanem a férfiak hozzáállása miatt, csak a verseny menne,h kinek a nagyobb/ki nyujt jobb teljesitmenyt.. pedig ha belegondolsz egy grupenben (is) az a jo, ha mindenki mas es nem egyforma..egy kisebb méret sokkal előnyösebb analhoz peldaul.

2018. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A magassagod es sulyod miatt jobban aggodnek.


Es meg a gondolkozasmodod is ovodas, azon legalabb lehetne fejleszteni.

2018. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%

Azt még megértem, hogy miért nem csajozol, ha azt gondolod, hogy kicsi a farkad (aminek persze már eleve semmi köze a valósághoz), de hogy emiatt nem barátkozol? A 11-es elég jól leírta a helyzetet.


A farkad hossza egyébként átlag feletti, a vastagsága meg átlagos. Remélem, előbb-utóbb elhiszed, ha elég sokan írják. :)


És még ha kicsi is lenne neked (Nekem 10, mégis több, mint elég barátnőmnek! A tiéd nem is "menne be" hosszában, mivel az én csekély méretem is eléri hébe-hóba a méhszáját...) akkor is a legtöbb lánynak elég - ha szerelmes beléd, akkor pláne.

Próbálkozz, és sok sikert! :)

2018. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!