Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel dobjam fel kicsit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel dobjam fel kicsit a szexuális életünket?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat. Kívánjuk egymást, de csak este vagyunk együtt munka után. Legtöbbször olyankor már nincs kedvem vagy energiám. Van hogy ráveszem magam, de így is csak egy gyors menet fér bele, egyszóval nem az igazi...Valahogy nem tudok ráhangolódni, átélni.

Mit tehetnék hogy jobb legyen?

25l



2018. márc. 8. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Új póz? Amit még nem próbáltatok?

Wellness hétvége? Elengeditek magatokat és mindjárt több kedvetek lesz hozzá.

Pajzán segédeszközok?

2018. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

Én tudnék ötleteket írni, de ha te magad bevallása szerint munka után energiád sem kedved nem értem miért írtad ki a kérdést.

Ha feldobni akarod, ahhoz még több energia és idő kell, és persze a kedv nem árt meg!


Szóval ez öngól volt, kislány.

2018. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyilván az egyik fő probléma én vagyok, de az én kedvemet is meghozhatja valami gondolom/remélem/.
2018. márc. 8. 10:03
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha én lennék a párod napközben pajzán, erotikus üzeneteket irogatnék neked amiről tudom hogy beindulsz rá. De ha erre kéred a párod akkor elveszti a varázsát, az ilyet nem kényszerből írja az ember.

A másik verzió a helyszín, próbáljátok ki konyhapulton, aztalon, fotelben, széken.

A harmadik, hosszú előjáték, orál, behatolás nélkül. Jelöljétek be a naptárban hogy legközelebb mikor lesz aktus, próbáljátok ki hogy meddig bírjátok a szexet behatolás nélkül.

2018. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez nem a te hibád. A pasid bem tud eléggé felhuzni. Gondolom, ö is belelustult, ugy can vele, h gyors kielégül és csá. Neki kellene több figyelemt rád forditania, mert egy nönek sokkal több idö kell a ráhangolodásra.
2018. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hancúr parbaj! A hosszútávú , kapcsolat titka az ha munka es stressz mellett is van idenyed és időd magadra és a párodra... Az ellaposodott szexuális élet nagy kihatassal van a kozerzetedre es a kapcsolatotokra. Legyen a hetvegen idő amit egymasra szenteltek... Ez a társajáték azért jó , mert van időtök egymásra hangolódni elötte. Remélem tudtam segíteni.
2018. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lábfétis.
2018. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös okfejtése hibátlan. A nő nem olyan magától értetődően kívánja a szexet, mint a férfi, akinek az agyában 4x akkora helyet foglalnak el a fajfenntartási funkciók. A nőt hangulatba kell hozni. Nem csak a testét, a lelkét is meg kell tudni ölelni, hogy érezze, nem csak egy használati tárgy, hanem egy imádott istennő.
2018. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Legtöbbször olyankor már nincs kedvem vagy energiám"


Akkor gondold meg a reggelt

2018. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Többes?
2018. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!