Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vegyek óvszert a biztonság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek óvszert a biztonság kedvéért?

Figyelt kérdés
Holnap találkozok egy lánnyal, semelyikőnknek se volt még senkije. Régóta beszélgetünk már, de igazán nem tudom elképzelni hogy lesz valami. Az se biztos hogy fel akar jönni hozzám majd, viszont nem zárok ki semmit. 24 évesek vagyunk
2018. jún. 6. 18:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ez volt életem második “randija”, magamat tekintve csak közvetlenül a találkozás előtt izgultam picit. Úgy viselkedtek végig ahogy mindig is szoktam.
2018. jún. 7. 18:39
 12/13 A kérdező kommentje:
*viselkedtem
2018. jún. 7. 18:39
 13/13 anonim válasza:
Örülök, hogy tulajdonképpen akkor jól sikerült a randi. Remélem, lesz következő. Hajrá ;)
2018. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!