Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vegyek óvszert a biztonság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek óvszert a biztonság kedvéért?

Figyelt kérdés
Holnap találkozok egy lánnyal, semelyikőnknek se volt még senkije. Régóta beszélgetünk már, de igazán nem tudom elképzelni hogy lesz valami. Az se biztos hogy fel akar jönni hozzám majd, viszont nem zárok ki semmit. 24 évesek vagyunk
2018. jún. 6. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen azért lehetnél önállóbb, mint hogy ilyen kérdést írj ki. Amúgy meg most nem fér el egy 3as koton a táskádban/zsebedben? Maximum nem használod fel. De minden rosszundulat nélkül mondom, hogy kérdésedből kiindulva 99% hogy nem lesz ott szex.
2018. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:DDD Jogos, csak hangosan gondolkodom. Mégis ott van az az 1 %.
2018. jún. 6. 18:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
igen vegyél! enni nem kér, ha nem kell most, megmarad máskorra.
2018. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Már eddig is kellett volna, hogy legyen óvszered. 24 évesen azért elég nagy az esély, hogy olyan helyzetbe kerülhetsz, amikor szükség lehet rá. Ne azon múljon a biztonság, hogy nincs kéznél.
2018. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nehezen tudom elképzelni magam hogy hirtelen olyan helyzetbe kerülök, pl. délután megismerek valakit és egymásnak esünk, erre eddig is nulla % volt az esély. Az önállósághoz annyit, hogy abban amiben semmi tapasztalata nincs valakinek, hogy várjuk el hogy egyből mindent tudjon?
2018. jún. 6. 19:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenki szűzként kezdi,de azért 24 évesen elég necces,ha nem tudsz egy ilyen szitut kezelni.
2018. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 NDSM ***** válasza:
100%
Mindenképpen vegyél! De amúgy, ha nincs is senkid, akkor is célszerű, ha van otthon. Az élet furcsa dolgokat produkál, ne ezért maradj le egy fantasztikus élményről.
2018. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 Tegyük vel valaki 30 évesen szeretne megtanulni autót vezetni. Fogalma sincs az egészről, azt se tudja hogy működik a váltó. Hiába van 10 éve jogsim, én nem várom el tőle hogy tudja.
2018. jún. 6. 19:27
 9/13 anonim válasza:
Mindenképp írd meg, hogyan alakultak a dolgok köztetek.
2018. jún. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na vége a napnak, egész nap mászkáltunk, fel is jőtt hozzám, megkínáltam a sütimmel, de ő is hozott nekem kaját szóval egymásét ettük. 😀 Viszont nem volt olyan az egész szitu hogy akármi is lehessen, a csaj meg is volt illetődve egész végig, nem hittem volna hogy ennyire félénk. Jól érezte magát, majd megírja úgyis mit gondol rólam. Én egyébként körülbelül erre számítottam, egy kicsit talán lazábbnak gondoltam.
2018. jún. 7. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!