Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes lettem egy pillangób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy pillangóba, hogyan hódíthatom meg?

Figyelt kérdés

Kedves válaszoló, kérlek előbb Olvass el, sem mint hogy elitélj.

21 éves vagyok, lelkileg összeroppant az élet kegyetlensége és még normális szexuális életet sem tudok folytatni.

A barátnőm kereseséssel 2 évvel ezelőtt felhagytam, nem megy, azt nem eröltetem.

Szűz vagyok, nem Tudom milyen egy punci és még megfizetni sem tudom, mert a farkam nem reagál. Kész csőd lettem.

Ám... Most nemrég elmentem egy pillangóhoz és ismerkedem vele, nagyon tetszett, de ami leginkább megfogott benne, az a szeretete. Én mondom, szavamra, hogy őt nem csak megkívánni lehet, hanem igenis szerezni is lehet.

Valahol úgy érzem a lelkében nála sincs minden rendben, nagyon őszinte velem és nagyon fiatal.


Nem, kedved olvasó, ez nem mese, hanem a valóság.


Vele sem működött a sex, ahogy senkinél, de valahogy, mégis, elégedettnek éreztem magam, olyan volt mint ha szerelmes lennék, hol ott az még nem lehetek, de érzem hogy ez nem csak testi vonzódás.


Szeretném ezt a lányt megkapni, szeretném, hogy szeressen... Szeretném hogy öleljen, és csókoljon úgy ahogy még egyik kliensét se csókolta.


Szimpatikus vagyok Neki, és tényleg, nem hazudik, érzem is.


Tanácsokat kérek.

Köszönöm



2018. jún. 6. 18:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, egyetértek utolsóvak.

Ahogy a bölcs avarkori közmondás tartja ...


"Ne légy hobbit, találj egy hobbit"

2018. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
lepkefogóval próbálkozz
2018. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
fogd a p*cs*d, majd mártsd bele egy illatozó virágba, aztán köss rá egy csomót ( ne duplát, nagyon fontos), lógasd ki egy panelház második emeletéről (azért második, mert a pillangó még pont odaszáll, de a kancis kis fiúkák nem tudják le**mmantani a végét), mond el a varázsigét hogy "én vagyok a hosszú f*s*ú kelemen, a f*s*omat a nyakam köré tekerem", és voilá! egy csapásra beléd szeret
2018. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Lakatos_kútfúró ***** válasza:
LÉGY prosti. Érted. Légy xdd
2019. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!