Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes lettem egy pillangób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy pillangóba, hogyan hódíthatom meg?

Figyelt kérdés

Kedves válaszoló, kérlek előbb Olvass el, sem mint hogy elitélj.

21 éves vagyok, lelkileg összeroppant az élet kegyetlensége és még normális szexuális életet sem tudok folytatni.

A barátnőm kereseséssel 2 évvel ezelőtt felhagytam, nem megy, azt nem eröltetem.

Szűz vagyok, nem Tudom milyen egy punci és még megfizetni sem tudom, mert a farkam nem reagál. Kész csőd lettem.

Ám... Most nemrég elmentem egy pillangóhoz és ismerkedem vele, nagyon tetszett, de ami leginkább megfogott benne, az a szeretete. Én mondom, szavamra, hogy őt nem csak megkívánni lehet, hanem igenis szerezni is lehet.

Valahol úgy érzem a lelkében nála sincs minden rendben, nagyon őszinte velem és nagyon fiatal.


Nem, kedved olvasó, ez nem mese, hanem a valóság.


Vele sem működött a sex, ahogy senkinél, de valahogy, mégis, elégedettnek éreztem magam, olyan volt mint ha szerelmes lennék, hol ott az még nem lehetek, de érzem hogy ez nem csak testi vonzódás.


Szeretném ezt a lányt megkapni, szeretném, hogy szeressen... Szeretném hogy öleljen, és csókoljon úgy ahogy még egyik kliensét se csókolta.


Szimpatikus vagyok Neki, és tényleg, nem hazudik, érzem is.


Tanácsokat kérek.

Köszönöm



2018. jún. 6. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Téged melyik reneszánsz drámából szalajtottak jóember?
2018. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Bxx Queen válasza:
100%
Egy kiélt csődtömeg vagy, igazi művészlélek
2018. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jesszus, rengeteg az írás hiba, de hát ezért utálok telefonon írni
2018. jún. 6. 18:41
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mar a kerdest sem ertem.. :D
2018. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Most udvarolni akarsz? Ha tanácsok kellenek írj privátban és írok párat.

21/N

2018. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nevezzük nevén a dolgokat, mégha szerelmes ködben ez nehéz is!


Pillangó = szexuális szolgáltató?

Ha nem akkor ne is olvasd tovább.


Ha igen akkor ne felejtsd el, hogy ez az "iparág" arról szól, hogy pénzért szexualitást nyújtanak, valamint megjátszott intim kapcsolatot.


Azt írod:

"Vele sem működött a sex, ahogy senkinél, de valahogy, mégis, elégedettnek éreztem magam, olyan volt mint ha szerelmes lennék, hol ott az még nem lehetek, de érzem hogy ez nem csak testi vonzódás."

Ez első olvasásra azt jelenti számomra, hogy a csaj profi a szakmájában és remekül játssza a szerepét. Ne felejtsd el, hogy Te ezért fizettél. Az üzlet csak arra az időre szól. Aztán mindenki megy a saját dolgára, hiszen az egész egy megjátszott dolog.

2018. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Írásodból szerintem te egy igen okos ember lehetsz, és pontosan ezért talán megértheted az én álláspontomat is.


Tisztában vagyok vele, hogy fizetek ezért, de hiszek benne, akarok hinni benne, hogy a pillangók is emberek, érzelmekkel.

3 hete van a szakmájában, és talán elfogultságomnak hála, nem akarom elhinni hogy minden csak játék.

Kellenek, ha csak egy része is, hogy igazi érzelmek legyenek benne.

Igazi vágy, igazi szimpátiával.


Nem akarok igazán egyébként erről beszélni, mert a kérdés nem erre irányult, hanem segítséget kértem, hogyan imponálhatnék neki, telljes egészében a szeretet valós viszonzást nyerjen?


Tanácsokat kérek, nem kioktatásokat.

2018. jún. 6. 22:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Legyél szerelmes belém
2018. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

3 hét alatt többet keres ő ezzel, mint te 3 év alatt.


Mit tudsz nyújtani neki amiért megérje kiszállni?


Aki idáig eljut, ott komoly dolog áll a háttérben.


Nagyon keményen be kell rántanod, hogy belédszeressen és abbahagyja.


Vagy csak beszoptad barátom, amiért kanyarított egy jó kis falbasz visszajárós vendéget.


Nagy szakirodalma van ám ennek. Egyesek még bevállalnak néha ingyen kúrást is, egy bónusz szopást. Vagy All You Can Fuck kedvezménykártyádat is le tudod húzni a Pussy Pay Pass piercingen.


Sőt elmegy veled meginni egy pohár bort, virágos felsőben. És te meg a gebe pattanásos testeddel, kiálló fogaiddal, lárvafüleiddel halálosan belészerettél.


Már hetente skálázod ki neki a 20-ezreseket, amiket anyádék eladott bútoraiból gurítasz össze.


Van ez így, de maradj a realitás talaján.

2018. jún. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az utolso ahogy leirta valami olyasmi ez. Akarmennyire is kulonlegesnek erzed a helyzetet, hogy o mas, ez mas, hiaba altatod magad, nem az. Ugyanaz lesz a vege mint mindig, szar lesz neked es szenvedni fogsz. Ha most leallsz, talan akkor kevesbe. Nyilvan megtetszik neked mert jo csaj, szep, jol banik veled es meg nem voltal szerelmes es azt hiszed hogy ez az. De nem az! O sosem hagyja majd ott a munkajad miattad (max ha kogazdag vagy), te pedig beleorulsz a feltekenysegbe, mert o sosem lesz a tied. Legalabbis teljesen sose lesz a tied, meg ha azt mondja szeret is, mert mas pasik fogjak ohmm használni? Nagyon eretlen fiucska vagy (nem bantasbol), de probalj meg a leheto legkevesbe kib..ni magaddal, igy lepj tul ezen es keress egy masik lanyt, vagy egy hobbit...
2018. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!