Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az valóban nem normális, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az valóban nem normális, ha én már 4-5 éves korom óta megnézem a nőket szexuális értelemben? 20/f

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy az ilyen korú gyerekek még nem érezhetnek semmi szexuális vágyat, izgalmat, stb...

Ez azért is furcsa nekem mert 6 éves koromban az egyik lány délutáni alvásnál odajött és elég sokáig matatott a gatyámba.

Engem ez nem túlzottan izgatott fel, mert már akkor is a felnőtt nők tetszettek.

Viszont ez az eset nekem cáfolja, hogy a gyerekek nem érezhetnek szexuális vágyat.


Csak azt szeretném tudni, hogy normális e, hogy emlékeim szerint már ennyire kis gyerekként is pontosan az izgatott fel és ugyanolyan módon mint ma 20 évesen...


2018. jún. 6. 02:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, sok gyerek már óvodás korában masztizik.
2018. jún. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Én 4 éves korom óta maszturbálok

ki hiszi ki nem de én tényleg azóta maszturbálok :D csak elsőzör ne mtudtam hogy ez szexuális dolog hanem csak annyira extázisba hozott hogy csináltam amikor tudtam titokban.

AZtán megtudtam mi a fenét csinálok és viccesen gondolok rá hogy a mai napig ugyan úgy maszrubálok :D

bár én nő vagyok én több női ismerőstől hallottam mint férfitől hogy e kor környékén ébredt volna fel benne szexuális izgalom

érdekesek vagyunk :D

21/n

2018. jún. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ovis koromból származnak az első olyan emlékeim, hogy izgalomba hoztak nőket ábrázoló szobrok, festmények, képek. Illetve hogy - akkor még nem tudatosan - birizgáltam magam ott. A kettő között akkor nem volt összefüggés, csak később jöttem rá, hogy ez a két dolog ugyanoda megy ki... :D
2018. jún. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7 évesen megtaláltam apám szexlapjait és remdszeresen nézedettem őket. Állt a cerka rá rendesen.. ugyanígy játszottam már magammal kb 8-10 évesen, csak orgazmus nem volt még.
2018. jún. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es, orgazmusod is volt már gyerekként is?
2018. jún. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan korban inkább érdekesek ezek, ami aztán idővel nagyobb, a valódi szexuális vágy az inkább serdülőkortól...
2018. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző (?) 6-os vagyok, 9:30-as


és nem feltétlenül kell szexuális vágy ahhoz, hogy valaki maszturbáljon akár kisgyerekkortól, ugyanis az csak a testnek a működése, megismerése és hogy tök jó ott bizergálni

2018. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En is maszturbalok ovodas korom ota. Nekem orgazmus is van azota. A hugomnak szinten, o meg a parnat lovagolta az asztal alatt mindig. :D 25/F
2018. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anyám máig emlegeti,hogy minden nőnek a szoknyája alá akartam lesni...
2018. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!