Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha pasitok bedobná,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha pasitok bedobná, hogy próbáljátok ki a szexet két pasi egy nő felállásban, hogyan fogadnátok?

Figyelt kérdés
Kor?
2018. jún. 5. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Kèrdező!


Lányok, ha pasitok bedobná, hogy próbáljátok ki a szexet két pasi egy nő felállásban, hogyan fogadnátok?

Kor?

2018. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eljátszanék a gondolattal, de szerintem “tettlegességig” nem fajulna...:D

Egyrészt zavarna, hogy nem csak a párommal vagyok, másrészt nem biztos hogy lelkesen érnék bárki máshoz (főleg hogy még ott is lenne a barátom és nézné..)

19/L

2018. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. jún. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
# 1/4 Az előbb még nyitott bicekc lány kellett . Társkereső nem dobott semmit?
2018. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes hogy minden pár nőt akar 3.-nak.
2018. jún. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon ritka hogy még egy pasit akarnak.
2018. jún. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ha szexkapcsolatban vagyok is pasimnak mondom, így gyorsan letudom, ha valaki rákérdez. Szexkapcsolatban benne lennék, attól függően ,hogy kire gondolt, mint harmadik fél. Rendes párkapcsolatban nekem nem fér bele ilyesmi.
2018. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!