Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok a pasitok meg tudna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a pasitok meg tudna győzni titeket hogy próbáljátok ki a 2 pasi 1 lány felállást?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ki az a hülye, aki együtt marad egy olyan pasival, aki osztozkodni akar a nőjén?
2015. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kalandnál belefér, de hosszabb kapcsolatnál esélytelen. ️
2015. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudna meggyőzni, ha feldobná az ötletet, akkor dobbantanék is, egyrészt mert ha ilyen vágyai vannak, akkor nincs értelme együtt maradnunk úgy, hogy én se tudok megadni neki valamit, ami mozgatja a fantáziáját, másrészt nem vagyok az a típus, aki két kézzel kapaszkodik egy pasiba, mindenáron össze akarna tartani egy kapcsolatot. Szeretem az újrakezdéseket az életben minden értelemben, meg szeretem azokat az időszakokat, amikor újra egyedül vagyok, és lehet ismerkedni, ez meg egy jó alkalom lenne erre.
2015. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én olyan pasira vágyom, aki értékeli, hogy csak ő kell nekem.
2015. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne nehéz dolga
2015. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem inkább 1 pasi rögtön 2 lánnyal? Olyan nem létezik, hogy egy hapsi eltűrjön még egyet a nője közelében, agyon is verné. Ez csak abban az esetben lehetséges, ha az illető biszex.
2015. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem tudna meggyőzni. Szerintem ott gond van, ha a barátom osztozkodni szeretne rajtam. Rosszul esne, és talán szét is mennénk ha feldobná az ötletet.

A hármas felállás egyébként mindkétféleképpen izgat, de csak, mint kaland. Komoly kapcsolatba nem fér bele.

2015. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!