Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti egy szexkapcsolatoté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti egy szexkapcsolatotért utaznátok úgy 100km-t vagy utazzon a férfi ha szeretne szexelni?

Figyelt kérdés

Végülis mindkettőnknek ugyanannyi, és mindketten szeretnénk a szexet.

De azért nem a férfinak kellene mégis csak eljönnie hozzám?


2018. jún. 4. 07:38
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
57%

Mardaj csak nyugton, hadd jöjjön ő. Emberek, egy másfél órás útról beszélünk! 100km-t megtenni nem nagy kunszt, ne csináljunk már úgy, mintha annak a faszinak ez akkora megpróbàltatást jelentene.

És igenis, a férfi legyen férfi és ő menjen hozzád, ne fordítva.

10hónap elég hosszú idő szerintem, a helyedben és is megtenném.

2018. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
89%

Férfiként azt mondom, annyi önbecsülésed legyen már, hogy legalább ne te menj házhoz. Különösen az elso pár alkalommal.


Ez azért egy íratlan szabály, még szexkapcsolatban is, hogy a ferfi megy a nő után, es nem forditva.


Szerintem ez érzed te is, csak azt nem értem, hogy egyáltalán hogy merülhet fel benned ennek az ellenkezője..

2018. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:

Miféle vonzalom az, ahol 100 km távolságból 10 hónap alatt még nem találkoztatok?

Vagy volt mar randi??

2018. jún. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
25%
Hagyjad hadd csinalja ott a problema hogy magat ingyen adja majd egy ket nemi betegseg utan megy a masik topicba tanacsot kerni gombara es hpvre😂😂😂😂😂
2018. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:

Figyelj 14-es ne legyél már ennyire álszent.

Eleve úgy csinálsz mintha nemi betegséget csak alkalmi kapcsolatban lehetne elkapni.

Amellett ha olvastad volna mi 10 hónapja beszélgetünk.

És még nem találkoztunk, mert nem voltam benne biztos hogy szeretném e mostanáig.

Meg mi az hogy ingyen adom magam?

Miért talán kérnem kéne valamit érte ?

Neked az fáj, hogy én élvezni akarom a szexet valakivel ő pedig velem?

Neked meg biztos nem jut betevő 😁

De ne az én kérdésemnél irigykedj a továbbiakban légyszíves. 😂😂

2018. jún. 4. 09:23
 16/54 anonim ***** válasza:

Jaj már ez az ingyen adod magad téma unalmas. Nekem is volt szexkapcsolatom a netről huszonéves koromban. Csak a neten beszélgettünk, bár nem 10 hónapig, majd eljött hozzám, s egyből az első alkalommal le is feküdtünk egymással. Tartott fél évig, egy idő után pont, hogy azt vettem észre, hogy ő már nem csak szexkapcsolatnak tekinti a dolgot. A mai napig is ha beszélgetünk az exemként aposztrofálja magát, holott sosem jártunk. Ennyit arról, hogy csak a gyors odaadáson múlik-e egy esetleges kapcsolat. Hát nem!

Kérdező: mindenképp ő jöjjön hozzád, főleg így, hogy személyesen még nem ismered.

N

2018. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
68%
Én azokat nem értem, akik itt rosszindulatúan válaszolgatnak. Ezeknek a mások bántása az élet egyetlen öröme? vagy mi bajuk van?
2018. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
55%
Trollok.. az ilyen ember a valóságban általában csicska. Valahol ki kell élni a frusztrációját. Nem kell róla tudomást venni. Az fáj neki a legjobban:)
2018. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
Bár én pasi vagyok, volt példa 180km-es utazásra. Többször is.
2018. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
52%
Előző vagyok. Nem én utaztam.
2018. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!