Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti egy szexkapcsolatoté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti egy szexkapcsolatotért utaznátok úgy 100km-t vagy utazzon a férfi ha szeretne szexelni?

Figyelt kérdés

Végülis mindkettőnknek ugyanannyi, és mindketten szeretnénk a szexet.

De azért nem a férfinak kellene mégis csak eljönnie hozzám?


2018. jún. 4. 07:38
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
81%

Szexkapcsolatért biztos nem utaznék. Helyben is van kemény farok ami tömködhetne.


Ha az illetőtt szeretem... na akkor még 300 km-t is leutaznék érte, csakhogy megcsókolhassam.

2018. jún. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló,hogy én nem mennék.Lánynak nem illik.De ismered egyáltalán rendesen?Én felfogásom szerint ott már nagyon bizalmi kapcsolatnak kell lenni ha valakivel csak úgy ágyba bújnék,szerelem nélkül nem is menne.
2018. jún. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Én is azon a véleményen vagyok, hogy neki kellene eljönnie.

Természetesen ha szerelemről lenne szó az egész más helyzet lenne, de mivel ez csak szex lenne így azt hiszem neki kellene eljönnie ha szeretne valamit.

Hogy ismerem e?

Az interneten beszélgetünk már közel 10 hónapja.

Ennyire ismerem csak.

2018. jún. 4. 07:53
 4/54 anonim ***** válasza:
58%
szerintem a férfinak kell utaznia
2018. jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Az nem egyenlő ám az ismertséggel!Személyes találkozás egészen más,erre készülj fel!A neten mindenki csak a szép oldalát mutatja,amúgy meg lehet ,hogy egy pszichopata.Gondolom elsőre azért nem szeretnél lefeküdni vele?Ajánlom hogy ne!
2018. jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

Te már találkoztál internetről valakivel?

És volt rossz tapasztalatod?

Úgy gondoltam ezt,hogy ahogy majd alakul. Szerintem ezt nem lehet előre megjósolni.

2018. jún. 4. 07:59
 7/54 anonim ***** válasza:
59%
Én egy centit sem utaznék, igaz ha már szexre kell valki, csak alkakmilag, az a közelben is van. Am a pasinak illik menni.
2018. jún. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Jó persze akadna közelebb is.

De azért nem mindegy kivel szexelek.

És én ezzel a férfival szeretnék , de utazgatni nem akarok érte.

2018. jún. 4. 08:08
 9/54 anonim ***** válasza:
29%
Menjel nyugodtan igyse ugyse tart sokra ha csak kurni aksr veled 😂😂😂 ettol hogy o jon hozzad lesz erteked??!!
2018. jún. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

9#

A kérdés nem az volt, hogy nekem lesz e értékem vagy sem. :)

De azért köszönöm a hozzászólásod.

Egyébként sose volt még ilyenbe részem, és valóban izgat ez a dolog,hogy milyen lenne.

Azt hiszem hogy mással is előfordulhat, hogy megismer egy olyan valakit aki iránt kialakul egy nagyon erős vonzalom.

Nem értem, hogy miért kell ezért beszólogatni.

2018. jún. 4. 08:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!