Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nő is imádja végigcsókolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is imádja végigcsókolni egy férfi testét?

Figyelt kérdés
Természetesen nem akárkiét. Számomra talán ez a legjobb dolog a testiségben, (többek között) így mutatom ki, hogy mennyire szeretem a másikat, gyakorlatilag bárhová adok bármennyit. Nemrég említettem valakinek egy beszélgetés során, és ő elég furán nézett rám, azt mondta, ez amolyan "férfi szerep", én pedig eltűnődtem azon, hogy zavaró lehet-e.

2018. jún. 3. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az erogen zonakat es csak ha erzekibb szex lesz.
2018. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is imádom. Nem gondolnám, hogy ezt csak pasiknak kell(ene) csinálni.
2018. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Az erogén zónáit igen.Jó érezni hogy felizgatja.
2018. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mostani partnernél volt az, hogy olyan sokat csókolgatott pont ott ahol izgató és jól esett nagyon. Engem is meglepett először, de most meg már ugyan úgy a szex része ez is.
2018. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem! ;)
2018. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szetetem a párom, akkor természetesen minden porcikájával együtt. Igen, végigcsókolgatom, nem csak az erogén zónákat.
2018. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, ahogy a #6-os (és valószínűleg a #2-es is), nem feltétlenül azért csinálom, hogy felizguljon, hanem elöntenek egy pillanatra az érzelmek, és nehéz olyankor visszafognom magam. Mondjuk hálószobán kívül is szeretem puszilgatni a párom, úgyhogy nem olyan meglepő. Persze az sincs ellenemre, hogy elidőzzek az erogén zónákon, de most elsősorban nem erre gondoltam.:D
2018. jún. 3. 21:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Én imádom a páromat csókolgani, de inkább csak hát és mellkas.
2018. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!