Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti elmennétek akár csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek akár csak egyetlen alkalomra szexelni valakivel 170km-s távolságra?

Figyelt kérdés
Persze autóval úgy, hogy a benzin költség állva van a nő által. Vagy a fele.. Indokot is írjatok légyszi, köszi.

2018. jún. 2. 15:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

10:


Akkor nem nagyon kell a zsebébe nyúlnia a nőnek a kocsi miatt. Mindenkepp tisztazd vele előre, hogy az autópálya díjat is állja-e vagy sem. Az amortizáció igy is a te költséged lesz, de azt gondolom hogy nagyvonalúság is van a világon.


Szerintem vagj bele de a pénzt kérd el előre

2018. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha csúnya nem mennék.

De te tudod mit ér neked.

Hogy néz ki egyébként, hány éves, és merre lakik?

2018. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Csak annyi lenne, hogy elmegyünk egy helyre le rendezni a dolgot, aztán legfeljebb egy kis beszélgetés, és haza is vinném."


Ebben az esetben én biztos nem.

2018. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

:D nem mennék bele. De ismersz, tudod mi a véleményem ezekről az akcióidról... Innentől azt csinálsz, amit akarsz... :)


De megspórolnál jó sok időt, pénzt valamennyit, ami a jelenlegi anyagi helyzetedben nem utolsó szempont, és nem utolsó sorban csalódást. Továbbá növelnéd az esélyét, hogy normális barátnőt találj, ha ilyen butaságokat kihagynál :)

2018. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%
Indulás haver
2018. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem távolság.
2018. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

"Hármas Škoda Fabia (2015), motor 1.0 Mpi. 5 litert eszik százon, és autópályán mennék."

Most komolyan ekkora fillérbaxó vagy ? Hallod kifizetem én!!

2018. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
89%
A #17-eshez csatlakozok. Ne legyél már ekkora sóher. Nehogy már 20 l benzin ekkora összeg legyen neked. Ha igen akkor nem való autó neked.
2018. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem az autó nem való neki hanem a nő sem.Még egy alkalmi kis ribi se...
2018. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Végül nem mentem, mert úgy voltam vele, hogy fél óra miatt nem fogok össz-vissz 4 órát utazni, ha közelebb is találok. :)

Igen, jól ismerlek. :D

2018. jún. 3. 00:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!