Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megengednéd neki hogy szexelje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednéd neki hogy szexeljen egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés
Ő 22 éves én 27 tehát van köztünk 5 év az én javamra, 5 éve vagyunk együtt és én vettem el a szüzességét.Azt szeretné hogy engedjem meg neki hogy egyszer kipróbálhassa az esküvő előtt mással is. Ti bele mennétek?
2018. jún. 1. 22:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Felesleges itt bármit mondani mert ha fejben eldöntötte akkor úgyis megteszi max nem mondja..

22 éves fiú az gyerek. Ez a generáció hulladék. Sajnállak hogy házasságon töröd a fejed egy haszontalan emberrel aki csak azt nézi mikor spriccelhet félre..

2018. jún. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11, a válaszod első fele lehet igaz, de a második biztosan ostobaság: egy generáció nem lehet hulladék.

Nekem egy bölcs ember azt mondta: ha észreveszed, hogy körülötted mindenki hülye, akkor azonnal menj orvoshoz!

2018. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Te tudod, belemész-e, én biztosan képtelen lennék utána hozzáérni, beszélni vele. Sőt, már attól is elmenne a kedvem a házasságtól, hogy felmerült benne a gondolat.
2018. jún. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!